Astra J 1.4 T 140 hp ilk izlenimlerim.

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel veriler maşallah kazasız belasız :eyv

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah gerçekten çok güzel araba, siz resmini koymamışsınız ama ben en çok bu aracın içini beğeniyorum....hayırlı olsun, kazasız belasız... ;)

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabada çok iyi değerlerde maşallah çok başarılı

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah gerçekten çok güzel araba, siz resmini koymamışsınız ama ben en çok bu aracın içini beğeniyorum....hayırlı olsun, kazasız belasız... ;)
Teşekkürler Aracın içide dışıda tam bi tasarım harikası bence. özellikle gece iç mekan ve ışıklandırmalar mükemmel duruyor..
http://www.renaultfanclub.com/rfc-uye-araclari/22198-yeni-aracimmm.html burda içten resmi vardı aracın telefonla çekkildiği için pek net değil ama inş. yakın zamanda pro. resimler çekip ekliycem :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Allah kaza bela vermesin...
Emin senin turbo vukaatın yokmuydu 850kmdeki araba ile 225km ne demek:D fazla zorlama arbayı...:eyv

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, Allah kaza bela vermesin...
Emin senin turbo vukaatın yokmuydu 850kmdeki araba ile 225km ne demek:D fazla zorlama arbayı...:eyv
hehe Aynen halil abi vardı öyle bi vukaat Allah bunda Göstermesin İnşallah . abi dayanamıorum öyle bi ses varki araçta bas bana diyo adeta ama temkinliyim artık soğukken hiç sıkıştırmıyorum ve her çalıştırmada ve kapatmada bekliyorum :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben opel marka hiç bir araç almam. Tabi bu benim şahsi görüşüm.Bukanıya nerden vardıgımı sorarsanız eger anlatayım:
1- 2011 model insignia turboyu cok yakın arkadasım gectigimiz aylarda 80 küsur liraya almıştı. aracın 3 gun sonra turbosu patladı ve opel 3 gunluk arabanın değişim talebini reddetti.Yasa gereği 7 gün varken opel almadı ve suan mahkemelikler.Arkadasım 3. günden bu zamana kadar tedirgin kullanıyor arabayı artık.heran bişey oalcakmış korkusuyla araba kullanmak kadar iğrenç bişey olamaz.

2- Babamda 2002 model astra vardı istanbul-ankara arası ankaraya gelirken yeniçağa da şanzumanı dağıldı.Hiç bişey yokken ölece dağılıverdi araba.Ben gecenin 02:00 da ankara dan kalkıp onu cekmeye gittim.Yeniçağadan çamlıdereye kadar çektim astrayı halat kopunca yol kenarına bırakıp döndük artık sabah oluyordu çünkü.

3- Şirket aracımla Eşref bitlis caddesinde 90km hızla seyir halinde iken sol yol ağzında ışıklarda bekleyen araçlardan birisi twinporttu ve sarı yanar yanmaz fırladı önüme.Ben linea ile sol şeritten 80km hızla sağ çamurluk ve lastiğinin oldugu bölümden girdim astraya ve astra nın sağ ön - kaput - ön tampon - radyatör - motordan birkaç parça - akisler- rotlar vs ve sol ön çamurlugu kısacası önde ne varsa aldım geçtim. Bende oluşan hasar ise sadece ön tampon ve sol ön far ve sol ön lastikti.Astra yamı noldu? üzgünüm ama tavan çıtalarından attığı ve hasar kaydı cok oldugu için perte çıkarıldı araç :(

Bu bağlam da ne astra ne corca ne başka bir opel arabasını Rabbime büyük konusmayım ama mümkün oldugunca kullanmamaya ve binmemeye özen gösteriyorum.Mesela ben trafikte bir şahincilerden iki opelcilerden kacıyorum , benim hayatımda kötü anıları var.Bunları kötü haber tellalı gibi anlatmak istemezdim ama bir kullanıcının bunları bilmesi gerekir diye düşündüm.

Tekrardan hayırlı ve ugurlu olsun allah kaza bela göstermesin kardeşim.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
opelin benim kararımca en özel tasarımı hayırlı olsun

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Emin abi, güzel seçim Allah kaza bela vermesin :)

Yalnız bu yorum hoşuma gitmedi ne yalan söyleyim, "Kabin kalitesi renaulttan sonra çok iyi geldi bana."
İthal bi Megane 3'e binip daha sonra Renault'un alt kalite olduğunu söylemeni tavsiye ederim :)

Emin072

Emin TURAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Emin abi, güzel seçim Allah kaza bela vermesin :)

Yalnız bu yorum hoşuma gitmedi ne yalan söyleyim, "Kabin kalitesi renaulttan sonra çok iyi geldi bana."
İthal bi Megane 3'e binip daha sonra Renault'un alt kalite olduğunu söylemeni tavsiye ederim :)

Saygı duyarım kardeşim. olabilir ama yerli üretim le arasında dağlar kadar fark ki ben astrayı almadan önce ithal megane 3 e de baktım ama 0 alma şanşım kalmadığı için vazgeçtim.. he sevmiyomuyum hala renaultu seviyorum halada babama yine bi renault alıcaz ancak opelin kalitesiyle bence ''Yerli'' megane arasında dünya kadar fark var. yerlidede aynı kalite olsa gider yine renault alırdım..