Aykut abi bu arkadaş!! da katılmak istiyormuş

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Usta Bu Murat abi nin yeni avı olmasın :D hızlı ve yakışıklı adam sonuç da :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bırakta onu Karahan abin düşünsün, kendisi ile irtibata geçen o... :D

:D sabah hamza akşam aylin olan insanı değerli RFC ailesini kaptırmak istemem ama madem :D irtibat söz konusu kolay gelsin. çünkü bazen bir şehri ayağa kaldıran tipler. Allah yardımcısı olsun derim. kenara çekilirim Usta abi . qw ;)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuda bahsi geçen şahısla uzaktan yakından alakam yoktur bende savaştan öğrendim dedi abi ben müsait değilim bu notu ve resmi aykut abiye ulaştır bi bakalım ne diyecek :))

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelene ne geldin, gidene de ne gidiyorsun demeyiz biz. İnsana yatırım yapıyoruz, başımız üstünde yeri var. Her kör atın bir kör alıcısı vardır.:eyv

Abi zaten konuda demiş ben sadece elçiyim elçiye zeval olmaz :pis gelmek istiyormuş :))

o değilde :D kimlik sorununa ne yapcaz pembemi mavimi :D forumda ablamı dicezz abi mi :D ıslık bu konu daha önemli . çünkü sonra tripte atabilirrr silahta çekebilir :D

Valla mavi hariç her renk olabilir tam olarak kayıt ne olacak genelde bu renkleri ustam biliyor :))

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Abi zaten konuda demiş ben sadece elçiyim elçiye zeval olmaz :pis gelmek istiyormuş :))

Valla mavi hariç her renk olabilir tam olarak kayıt ne olacak genelde bu renkleri ustam biliyor :))
Aşk olsun Karahan, bu konularda kimse eline su dökemezken ben mi dökeceğim, pardon yani... :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelene ne geldin, gidene de ne gidiyorsun demeyiz biz. İnsana yatırım yapıyoruz, başımız üstünde yeri var. Her kör atın bir kör alıcısı vardır.:eyv

o değilde :D kimlik sorununa ne yapcaz pembemi mavimi :D forumda ablamı dicezz abi mi :D ıslık bu konu daha önemli . çünkü sonra tripte atabilirrr silahta çekebilir :D

Aşk olsun Karahan, bu konularda kimse eline su dökemezken ben mi dökeceğim, pardon yani... :eyv

Abim sizin gibi büyüklerim varken biz küçükler ancak ustaların işini seyreder birşeyler öğrenmek için :)) işlem basit bir ön DİŞİ sökülecek hehe hehe

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Konuda bahsi geçen şahısla uzaktan yakından alakam yoktur bende savaştan öğrendim dedi abi ben müsait değilim bu notu ve resmi aykut abiye ulaştır bi bakalım ne diyecek :))

Kodumu oturtan Savaş gelsin bu konuda adı geçiyor, açıklama yapma hakkı doğdu. Hem organizasyon sorumlusu o belki bu sebepten organizasyonu iptal edebilir.:)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kodumu oturtan Savaş gelsin bu konuda adı geçiyor, açıklama yapma hakkı doğdu. Hem organizasyon sorumlusu o belki bu sebepten organizasyonu iptal edebilir.:)

Hakikaten beni neden maşa kullanıyor ki :bant Savaaaşşşş koş gel dişçi koltuğunda biri var :))

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Tamamen karalama tamamen yalanlama konuyla uzaktan yakından alakam yoktur bahsi geçen şahsı tanımıyorum komuoyuna duyrulur ama yanlış hatırlamıyosam geçen İzmir buluşmasında Burak kardeşimin arabasındaydı biz kahvaltı yaparken gördüm ben Burakta kaybolmuştu ortadan arkadaşı tanıyo heralde