Aykut abi bu arkadaş!! da katılmak istiyormuş

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aynı fikirdeyim abim, bu aralar işi gücü dalga dümen oldu, hatunun resmi elinde ne arıyor, bu kadar yönetici varken neden Karahan ön ayak oluyor, bunlara cevap almamız lazım...:eyv

Karahan evladım gel sen bir açıklama yap, bak kimse kızmayacak sana söz veriyorum. Gençlikte olur böyle hatalar, bizler seni böyle de severiz. Severiz değil mi? RFC dostları...hehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Karahan evladım gel sen bir açıklama yap, bak kimse kızmayacak sana söz veriyorum. Gençlikte olur böyle hatalar, bizler seni böyle de severiz. Severiz değil mi? RFC dostları...hehe
Günahlarıyla sevaplarıyla sevdik abim...:)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu fotoğrafta önde savaşlayız ama arkada neler olduğunun habersiziz yani o denli patırtı gürüldü :D :))
11046932_353695861494426_3054283381491969885_n.jpg

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Günahlarıyla sevaplarıyla sevdik abim...:)

Bak gördün mü? 30,432 RFC üyesi var ve 2 kişi bulduk seni seven..ıslık

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Vay arkadaş konu nerden dolandı da bana sardı :D
Savaş Kardeşim benim bütün yol uyudun rüyanda mi gördüün benim arada kaybolduğumu biz bütün yolu arkada Mustafa abi ile geldik sizin gibi bir tane samimi pozumuz yok :D :D :D bu da demek ki siz de var bi iiiiiiiilginçlik :D manisa da iki dakka yanlız bıraktık sizi arabada Mustafa abi ile ayrı ayrı tuvaletlere gittik( ben işimi sağlama alıyım mustafa abı ıle tuvalete gittik desem gene gıırgır konusu olucaz) döndük İzmir de kanaman başladı :D

Murat abi bak abi dedik sana seçimlerine saygımız sonsuz ama yapma abi elini sallasan ellisi aslan gibi abiler buluruz sana bırak gel dön bu yldan en azında bu garip şeyden kurtul ne olduğu belli deil :D tersedes gibi birşey bu beeee

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay arkadaş konu nerden dolandı da bana sardı :D
Savaş Kardeşim benim bütün yol uyudun rüyanda mi gördüün benim arada kaybolduğumu biz bütün yolu arkada Mustafa abi ile geldik sizin gibi bir tane samimi pozumuz yok :D :D :D bu da demek ki siz de var bi iiiiiiiilginçlik :D manisa da iki dakka yanlız bıraktık sizi arabada Mustafa abi ile ayrı ayrı tuvaletlere gittik( ben işimi sağlama alıyım mustafa abı ıle tuvalete gittik desem gene gıırgır konusu olucaz) döndük İzmir de kanaman başladı :D

Murat abi bak abi dedik sana seçimlerine saygımız sonsuz ama yapma abi elini sallasan ellisi aslan gibi abiler buluruz sana bırak gel dön bu yldan en azında bu garip şeyden kurtul ne olduğu belli deil :D tersedes gibi birşey bu beeee

Burak koysana ustamla beraber selfinizi :)) arka koltukta geldiğiniz doğru ama bagajda ne vardı onu senbiliyorsun biz savaşla korkumuzdan düşün o yalovada resmen araçtan atladı kaçtı ben ise yusufun izmirden gelen uçağından hızlı geldim korkumdan hesabını sen yap :D ama gala gecesine onunla katılman yakışmadı en azından abilerin kardeşlerin vardı :)) hehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Arka koltukta Savaş'ın omzunda mutlu mesut bir yüz ifadesiyle uyuyan güzel kimdi acaba...kıhkıh

10407708_10153071598042622_9211698370797592590_n.jpg

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka koltukta Savaş'ın omzunda mutlu mesut bir yüz ifadesiyle uyuyan güzel kimdi acaba...kıhkıh

10407708_10153071598042622_9211698370797592590_n.jpg

Abi zaten biz savaşla çok korkusuz bir yolculuk yaptık ne olduysa siz aykut abinin karşısındaki o inşaatı ziyaret edene kadar zaten sonrası kabus gibi :D :))

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul

Burak koysana ustamla beraber selfinizi :)) arka koltukta geldiğiniz doğru ama bagajda ne vardı onu senbiliyorsun biz savaşla korkumuzdan düşün o yalovada resmen araçtan atladı kaçtı ben ise yusufun izmirden gelen uçağından hızlı geldim korkumdan hesabını sen yap :D ama gala gecesine onunla katılman yakışmadı en azından abilerin kardeşlerin vardı :)) hehe

abi koyduk ya orda bir samimiyet yok ki :D sizin ki daha bi güzel di sen Savas ın omzuna yatmıssın suratında tatlı bır tebessum sanırım bu mahlukatı goruyorsun ruyanda :D

Savas senın ıle vakıt gecırmek ıcın yolu uzattı adam daha ne yapsın bee ne atlaması arabadan ındıgın de ceylan gıbı sekıyordu valla :D

abi galaya beraber gıttık ya hatta dedıler ya damsız gırilmez sende dedın ya ben kılık değiştiririm ama kimseye söyleme bende oke dedım ama sen kendı kendını açık ettin şimdi

buradan kamoyna duyrulur resimdeki şahıs ünlü olurum umudu ile Gala gecesine girmek isteyen Murat KARAHAN'ın kapıda bodygoardların mekana almaması üzerine kılık değiştirmiş halidir :D

daha fazla tutamadım abi kusura bakmaaaaa :):):):):):)