Baki Çalı'nın yaşı hakkında açıklama.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onu diyenlerden biri benim kardeşim, son ana kadar iyi niyetimi korumaya çalıştım, ben az çok tanıdıysan ne kadar sabırlı olduğumu bilirsin, onu foruma yazarken facebookdan Baki ile mesajlaşıyorduk ve yalanına devam ediyordu, ama neticede Emre kardeşimiz yalanını ortaya çıkardı...
Not: Yönetime girmezsen olacağı budur işte... :)

Ustam tabiki sen yönetici olarak bu konuda soğukkanlı davranmak durumundaydin, anlayabiliyorum. Ne kadar sabırlı olduğunuda biliyorum.
Arkadaş hepimizi güzelce işletmiş aylardır.

Not: Keşke şöyle boş vaktimin olduğu bir işim olsaydi da yönetime katılabilseydim. Sen beni anlıyorsun biliyorum ben :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tayfun abi ben de şoklardayım anlıyorum seni bana da aynı şeyi anlattı ama o kadar profosyonelmiş ki hiç fark etmedik aylarca.baya muhabbet etmiştik beraber.bu nasıl insanlıktır yahu.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle ayakta uyutan kafasında 40 tilki dolaşan, ayaküstü yalan makinesi birinin "vay efendim yanlışlık olmuş" gibi saçma salak bir mazerete inanmadınız herhalde.. Bizimle hiç faceten vs muhabbetlere girmedi, neden girsin ki? çünkü biz anlardık konuşmalarından, ama 20-25 yaş arasındaki kardeşlerimizi kafalamış kerata.
Daha hala utanmadan mübarek Ramazanda yalanına yalan katıyor.

(1.5 dCi ile mazot yakarak gönderildi.. Tapatalk)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada konuyu açan arkadaş bana özelden uzaktan akrabası olduğunu söyledi, ama Baki efendi utanmadan "tanımıyorum" dedi.. Yazıklar olsun...

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tayfun abi ben de şoklardayım anlıyorum seni bana da aynı şeyi anlattı ama o kadar profosyonelmiş ki hiç fark etmedik aylarca.baya muhabbet etmiştik beraber.bu nasıl insanlıktır yahu.

Yapicak Bişi Yok Gökhanim O Onun Profesyonelliğinden Değil , Bizim İyi Niyetimizden Kardeşim :eyv :eyv

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu olayi ortayan cikaran yani ilk başta foruma yazan insan mahallede oturan felan degil baki denen veledin akrabasiymis kendi acikladi bunuda bana
Demekki akrabasina böyle boyle alay ediyorum diye anlatti o sahista dayanayip yazdi

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zannedersem ilk zamanlar sitede takilnaya basladiginda yas kisminda 17 yaziyordu sonradan 29 oldugunu gordum uye olurken yanlis yazmis diye dusunmustum demekki.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle ayakta uyutan kafasında 40 tilki dolaşan, ayaküstü yalan makinesi birinin "vay efendim yanlışlık olmuş" gibi saçma salak bir mazerete inanmadınız herhalde..

Demiştim :eyv

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapicak Bişi Yok Gökhanim O Onun Profesyonelliğinden Değil , Bizim İyi Niyetimizden Kardeşim :eyv :eyv
aynen öyle abi.neyse yapcak bi şey yok olan olmuş.