Baki Çalı'nın yaşı hakkında açıklama.

Cem Catalbas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O gün savunanlardan biride bendim açıkçası, yazık yani yanlış tanımamışız, ders oldu, tecrübe oldu ne diyelim. Allah doğru yolu göstersin, doğruyu ortaya çıkaran akrabası olan kişiden de özür dilerim, bende asılsız bir iddia sanmıştım. Yalancının mumu yatsıya kadar, eninde sonunda çıkıyor işte.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanal alem cilvesi.... hayattın içinde olanlara şaşırmamayı öğreneli çok oldu:):)

m.gokceoglu

Denizli , T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gece gece baya bir şaşırdım doğrusu, artık kime güveneceğini bilemiyor insan hımm

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O resimden sonra danube (yusufa) ve ustaya telde dedim bu foto fake artı o çıkaran çocuğun face i de 17-18 lik burda üye yaşı 27 ! Yaş hiç önemli değil. Yalanın dolandırıcı boyutu hoş değil..

Ben buradan tüm üyelere sesleniyorum ;

Dil, din, ırk, yaş ve ten renginiz ne olursa olsun burada saygı ve sevgi içerisinde yapacağınız her paylaşım ve bilgi aktarımında bizler saygı ile karşılar ve kaynaşırız. Ancak birçok kişiyi söylenebilecek yalanı anlayabilecek bu kadar abiniz dostunuz ve arkadaşınız varken zamanınızı ve vaktimizi kandırma ilizyonunile dolandırma şekline getirdiğinizde kaybedeb bu aile değil parçası olabilmişken dışlanan siz olursunuz. Ben herzaman derim yalan dan dostum olacağına doğru düşmanım olsun. Hayatının baharında ve ergenliğin başında bir kardeşimizin hele ki bu kadar uzun mesafeli yalan söylemiş olması bir milat olsun ve içinizde söylemek istediğiniz ya da söylemekten çekindiğiniz durumu açıklarsanız kaybetmez bilakiz kazanırsınız. Biz bir aileyiz ve öyle kalmak hepimizin istediği şey. Son söz olarak herkesin duyduğu şu kelime aklıma geliyor her kişiyr çocukken söylenmiştir "kardeş kardeş oynayalım" bu site siz, biz ve hepimizle var hepimiz de aile ile olarak bu başarıyı sağladık. Hepinizi tanısamda tanımasamda (reel de ya da sanalda) saygı duyuyorum ve haklarımıza karşılıklı saygılı olmamızı hatırlatarak esenle kalmanızı diliyorum :eyv

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben arkadasla konustum yasimi rastgele sallamistim sonrada baktım profilimde görünüyo dedi bende forumda baska kucuk arkadas yok diye soylemedim yasimi dedi.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olayın bu şekilde ortaya çıkması hayli ilginc olmuş.. Hani kendi açıklasa bu şekilde tepki almazdı diye düşünüyorum .. Halada aksini savunduğu bazı kisiler olmuş bu iyice çıkmaza sokmus arkadaşı..

ayrhmar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler arkadaşlar ben cihan kantik bu olayı aslında ortaya çıkarmayacaktım fakat 1 seneden beri takip ediyorum.burda kendinden büyük insanlara akıl vermesi insanlar bi soru sorduğunda klasik cevap servise gidin yada üye tanıtımı yaptınız mı demesi bide bazı kişilerin abi demesi beni çok üzüyordu.ama 04.07.2014 tarihinde yeter dedim belki forumdaki insanlar buna inanmadı yada inanmak istemedi.ama gerçeğin ortaya çıkıcagını biliyordum.bu çocuk ya 16 -17 yaşında atışalanında imam hatip lisesine gidiyor.nerden tanıyorsun derdeniz rahmetli halamın torunu olur.sadece burda bi arkadaşın sanane demesi beni çok üzdü.iyi günler ,iyi çalışmalar dilerim

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke imam hatip te öğrendiklerini hayatında uygulasa... Kötü olmuş.

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler açıklıyorum benımde asıl yaşım 12,5. hobilerimin arasında nesquik yemek ve metin2 oynamak yer alıyor :))

vay be olaya bak. ama ben pek inanmamıstım konu ilk acıldıgında lakin yusuf abi konuyu biraz deşince işkillenmedimde değil yani nedense adamın dediklerinin bende tesiri çok artık beredenmidir nedir :)) şaka bi yana yapılan tabi yanlış belki forumun yaş ortalaması yüksek olduğu için kendini psikolojik olarak rahatsız hissetti ve boyle bir yola baş vurdu. o kadarda abi dedik saygı gösterdik şimdi herkesten işkillenicem haa :d

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler açıklıyorum benımde asıl yaşım 12,5. hobilerimin arasında nesquik yemek ve metin2 oynamak yer alıyor :))

vay be olaya bak. ama ben pek inanmamıstım konu ilk acıldıgında lakin yusuf abi konuyu biraz deşince işkillenmedimde değil yani nedense adamın dedilerinin bende tesiri çok artık beredenmidir nedir :)) şaka bi yana yapılan tabi yanlış belki forumun yaş ortalaması yüksek olduğu için kendini psikolojik olarak rahatsız hissetti ve boyle bir yola baş vurdu. o kadarda abi dedik saygı gösterdik şimdi herkesten işkillenicem haa :d

Fena etkilerim :))