Bana bir araba alalım yardım edin lütfen :)

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aşağıda paylaşacağım aracın açıklamasını okur musunuz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-klima-sis-fari-full-lacivert-207539825/detay

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]"" Piston , segman , subaplar , subap iticileri , egzantirikler ve subap kapağı RENAULT SPORT olarak değiştirilmiştir . 11hp motor gücü artırılmıştır.Kaza darbeden dolayı değil motoru yükseltmek için yapılmış olup km ile kesinlikle oynanmamıştır.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Renault Garage`de yapılmıştır tüm resimleri mevcuttur . """

Yukarıdaki gibi bir açıklama var. Böyle bir işlem olabilir mi? Olsa sağlıklı olur mu? Bu araç sizce ilgilenmeye değer bi araç mı? :deli[/FONT]

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir kac yerde bu tarz islemlerin yapildigini duydum bu bi nevze motoru degistirmek gibi bir sey ve bence 11 hp icin degicagini sanmiyorum. Benim gorusum tabi. Saglikli olacagini sanmiyorum mantikli gelmedi bana bilemiyorum yinede

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim aracın 13. sahibi olmak istiyorsan bir bakabilirsin. Benim şahsi fikrim almaman .

sedattozak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce kaç sahibi oldugunu nereden ögreniyorsunuz ?

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet bey o halde sizi sık sık rahatsız edeceğiz sanırım :) Bilgi için teşekkür ederim. Ben araç buldukça buraya atayım bi değerlendirelim isterim. Forumda sizler gibi çok tecrübeli üyeler var. Eskiden beri

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet bey o halde sizi sık sık rahatsız edeceğiz sanırım :) Bilgi için teşekkür ederim. Ben araç buldukça buraya atayım bi değerlendirelim isterim. Forumda sizler gibi çok tecrübeli üyeler var. Eskiden beri
Kardeşim bu sorgulama işi açıkcasını söylemek gerekirse biraz sıkıntılı iş. Ben aracı çok istediğinizi fark edince ve ayrıca araç içime pek sinmediği için ve mağdur olmamanız için baktım. ;)

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bu sorgulama işi açıkcasını söylemek gerekirse biraz sıkıntılı iş. Ben aracı çok istediğinizi fark edince ve ayrıca araç içime pek sinmediği için ve mağdur olmamanız için baktım. ;)

Teşekkür ederim Mehmet bey.

Şu araç hakkında tüm üyelerden yorum almak isterim. araç 250.000 KM'de ama sunfoor'a kadar herşey çalışıyor. Fiyat da makul. Ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-coupe-lpg-li-fuul-takas-olur-208254627/detay

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hiç zahmet etmeyin. Araçta 2 adet hasar kaydı var. toplam 4000 TL
2014'te 282.000KM'de muayeneye girmiş şuanda 250.000 KM'de. Bu aracın sahibinden değil araba selam bile alınmaz.

ibrahim4587

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bende bir arac gostermek istiyorm fiyati uygun geldi. Bi aksilik olmazsa Bu hafta sonu bakmaya gidecegim.Yorumlarinizi sabirsizlikla bkliyor olacagim. Simdiden tesekkurler.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07238028/detay