Bankacıyım, 2001 coupeciyim, bu modeli apaçilere harcatmayacaklardanım:)))

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar..

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne güzel yazmışsın helal olsun ... :eyv

Bİliyorsunuz ki araba erkek işidir erkekler anlar. bu nedenle de eskiden kalma bir gelenektir tek kapılı araba tutulmaz diye. tabi anlayış böyle olunca kimse erkekliğe ... süerdürmemek için tek kapılı arabamı alınır diyor.tabiki de zor satılabilir ama az olan ürününün taleplisi de ona göre çok olur Türkiye'nin 4 yanından takipçisi vardır. 20-25 bin tl param olsa zaten 2008 model üstü arabalara bakarım. benim 12 bin 14 bin tl arası bütçeme : ya ön konsolu nostaljik arabaları andıran 98-99 model polo ya da elx serisi olmayan yerli fiat marealara yetiyordu. polo almak çok istiyordum ama biraz da havan olacak full olacak araba... diye düşünüyorum.

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza Hosgeldınız.Bir coupeci olarak bu cumleler mutlu ettı
Zamanlar Renault'a beklerım..
Ayrıca Hangı Bankadasınız?

vakıfbaktayım.
eskiden ingbanktaydım Zamanlar renault ile çalışıyorduk yani sizle :) hala da devam ediyordur.
orda tolga abiyi tanırım.yedek parçada sanırım.
zamanlara hiç aracımı götürmedim trsıyorum açıkcası bakım masraflarından :)
ama aracımın bakım kitapçığı hala duruyor ve 110.000 km ye kadar ilk sahibi tarafından renault zamanlarda bakım yapılmış.
aslında benım de en büyük sıkıntım usta bulamamak.
inanılmaz oyunlar dönüyor. bazı tamirciler parçacıdan fiyat alıyor telefonlda sonra onu 2 ile çarpıyor üstüne de işçilik ekleyip fiyat çıkartıyor. ör: maysan amortisöre yeni sanayi de xxx renault özel servisi tekine 120 lira dedi. bi alt sokağında sıradan bir tamirciye girdim o da sıfır bandrollü maysana 65 lira dedi 30 tl de işçilikle ikisini birden değiştirdim. kimseye antalyada güvenemiyoruz. Rolanti valfim bozulmuştu bi ara ustanın birine götürdüm 2 gün uğraştı bir de eski sanayinin en çok tanınan ustasıymış adama hala rolani yüksek ve dalgalı çalışıyo dedim adam rolanti fişini çektim böyle kullan antalya da sorun olmaz dedi. NO COMMENT diyoum...

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vakıfbaktayım.
eskiden ingbanktaydım Zamanlar renault ile çalışıyorduk yani sizle :) hala da devam ediyordur.
orda tolga abiyi tanırım.yedek parçada sanırım.
zamanlara hiç aracımı götürmedim trsıyorum açıkcası bakım masraflarından :)
ama aracımın bakım kitapçığı hala duruyor ve 110.000 km ye kadar ilk sahibi tarafından renault zamanlarda bakım yapılmış.
aslında benım de en büyük sıkıntım usta bulamamak.
inanılmaz oyunlar dönüyor. bazı tamirciler parçacıdan fiyat alıyor telefonlda sonra onu 2 ile çarpıyor üstüne de işçilik ekleyip fiyat çıkartıyor. ör: maysan amortisöre yeni sanayi de xxx renault özel servisi tekine 120 lira dedi. bi alt sokağında sıradan bir tamirciye girdim o da sıfır bandrollü maysana 65 lira dedi 30 tl de işçilikle ikisini birden değiştirdim. kimseye antalyada güvenemiyoruz. Rolanti valfim bozulmuştu bi ara ustanın birine götürdüm 2 gün uğraştı bir de eski sanayinin en çok tanınan ustasıymış adama hala rolani yüksek ve dalgalı çalışıyo dedim adam rolanti fişini çektim böyle kullan antalya da sorun olmaz dedi. NO COMMENT diyoum...
Ben 2.el Satıs Danısmanıyım yanı serbestım banka konusunda:)
Artık tırsma bendede Coupe var her turlu yardıma hazırım..
Ben bıle bazen aracımı servıse bazende sanayıde ustama göturuyorum.Herhangı bır sıkıntı olursa ıletısım halınde olalım..Usta konusunda haklısın ama bu tarz aracları herkese elletmemek lazım :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin abi bizde senin gibi düşünenledeniz o yüzden coupe'ciyiz hayırlı uğurlu olsun aracında altmızdaki arabaların keyfi hiç bir araçta yok ;)

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldiniz.. Coupe konusunda her türlü sorununuzu vede paylaşımlarınızı bekliyoruz...

rolanti düzenleme valfi olayı gerçektende üzücü bir durum ama bu işin yöntemi böyle değil..
bunu usta değil Coupenin sahibi çok iyi bilir.. :D
keşke forumumuzu takip edip ustanızı yönlendirseydiiniz..
yinede hiçbir şey için geç değil...

iyi forumlar dilerim...

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldiniz ;) aracınızda hayırlı olsun

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coupe sevgisi her yerde :eyv

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ben 2.el Satıs Danısmanıyım yanı serbestım banka konusunda:)
Artık tırsma bendede Coupe var her turlu yardıma hazırım..
Ben bıle bazen aracımı servıse bazende sanayıde ustama göturuyorum.Herhangı bır sıkıntı olursa ıletısım halınde olalım..Usta konusunda haklısın ama bu tarz aracları herkese elletmemek lazım :)

Sanayideki ustan kimdir. Yeni sanayide mi eski sanayi de mi?