Bankacıyım, 2001 coupeciyim, bu modeli apaçilere harcatmayacaklardanım:)))

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese hoşbulduk diyorum. Çok teşekkürler hiç bu kadar reply alacağımı tahmin etmemiştim. Beni çok sevndirdiniz. Artık koca ülkemde coupemle yalnız olduğumu hissetmeyeceğim. :):)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz :eyv artık subat tatilinde Antalyada bir coupe buluşması yaparız :) keyifli forumlar..:eyv

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

33su608

Mesut ARDIÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz coupeler harika saten

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin keyifli paylaşımlar :)

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin hem meslekdaşım, hem de kurumdaşım, 12.000 tl ye o donanımda alınabilecek en iyi araba, bende de clio rxt var, ben bile şaşırdıö ilk aldığımda. araba orjinal fransız zaten. sık sık görüşmek dileğiyle, tekrar hoşgeldin:)

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
banada almamam için eşim dahil birçok akrabam konuştu durdu ama önceden beri istediğim araca yazın kavuştum coupe ayrı bir dünya 2 kapılıymış bilmem neymiş eeee 2 kapılıysa banane dedim arkada oturacak olan düşünsün :) aldığıma hiç pişman olmadım önceki aracım 2004 clio idi ve ondan kat kat konforlu bir araç gücünü söylemeye gerek yok zaten uzun süre kullanmayı düşünüyorum en azından megane rs alacak parayı bulana kadar :) ve hakanbalkayadan uygun bir zamanda bir organizasyon bekliyorum her türlü katılmaya çalışacam :)

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin hem meslekdaşım, hem de kurumdaşım, 12.000 tl ye o donanımda alınabilecek en iyi araba, bende de clio rxt var, ben bile şaşırdıö ilk aldığımda. araba orjinal fransız zaten. sık sık görüşmek dileğiyle, tekrar hoşgeldin:)

vayy... ya ne kadar şenlikli bir forum bu. heryerden birileri var. demek kurumdaşız :))
bankadan benim buralarda takıldıgımı kimse bilmez diyordum ama çıktı :):)
memnun oldum. görüşmek üzere...comdan baktım sağlam şubede çalışıyosun :):) sicillerde yakın devre sayılırız.

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
banada almamam için eşim dahil birçok akrabam konuştu durdu ama önceden beri istediğim araca yazın kavuştum coupe ayrı bir dünya 2 kapılıymış bilmem neymiş eeee 2 kapılıysa banane dedim arkada oturacak olan düşünsün :) aldığıma hiç pişman olmadım önceki aracım 2004 clio idi ve ondan kat kat konforlu bir araç gücünü söylemeye gerek yok zaten uzun süre kullanmayı düşünüyorum en azından megane rs alacak parayı bulana kadar :) ve hakanbalkayadan uygun bir zamanda bir organizasyon bekliyorum her türlü katılmaya çalışacam :)

aynı tepkileri ben de aldım. ama tepkiler ben de inasa dönüştü ve almak istemesem de bu coupeyi alacam dedim. iyiki de almışım. 4 adet airbag yaptırması ve sunroof özelliği sadece 12.000.-tl eder :):)