Bass reflex hoparlör aldatmacasi

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
full aldık diyoruz adamlar yeni çıkacakta onda olacak diyor o zaman bizimki ne oluyor onu bırak benden önce full diye alıpta arka camları manuel olan yan aynaları kapanmayan kardeşim in aracı ne oluyor yazık değilmi insan utanır biraz...

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuç avrupa da satılamayacak araçlara biniyoruz yani zorunda bırakılıyoruz diğer hanslar fransualar yarı parasına bizden daha kaliteli araca biniyor

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anlımızdamı kimliğimizdemi biryede birşey yazıyor ama neyse.....

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani bu sırf bu markada geçerli değil polo geliyor olması gereken göstergeler türkiyede yok almanyada var yani yeri var ama yanmıyor mesela

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir de metalik rengi olan özellikle kırmızılar dikkat çizilen parçanın komple boya olması gerekiyor............

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Yeni Renault Clio’nun cömertliği, sınıfında bir ayrıcalık yaratıyor: Multimedya, Navigasyon, yepyeni Akustik Özel Hoparlörler, Renault Bass Reflex Sistemi ve daha pek çok özellik.

Ön Konsola Entegre 7” Dokunmatik ekran Renault R-NAV Multimedya sistemi, pratik ve teknolojik uygulamalara erişim sağlıyor: Navigasyon, Radyo, USB iPod uyumlu Audio Bağlantı Girişi ve Bluetooth® teknolojisi sayesinde eller serbest telefon bağlantısı ve müzik dinleme.

kısa tanıtımda bu şekilde yazılı 6 tane hoparlörden söz etmiyor, bir şekilde kendini garantiye alıyor firma, sözün özü hepsi rant olayı yukarıda belirtmişsin gözünüz aydın r-link sistemini 2000 tlye yükleyecek diye işte konu oraya geliyor. Araba düşkünleri paraya kıyıp bunu yaptıracaklardır. Ben ford fiesta sattım titaıum x paket full x paket de sony muzık sıstemı var taktırmak ıstedım 2,200 tl fıyat cıkardılar. Sonuç gözü boyuyorlar hayellerimize sokuyorlar, sonra bir üst modelde olacak ama size bir kolaylık yaparız aracı revize ederiz diyorlar..

Son düzenleme:

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bile vay be ne arabaymış dedim okuyunca meğer neymiş bizim arabalar tam ayrıcalıklıymışız haberimiz yok bizde kızıyoruz boşuna sanki jaguar almışız vay beee.....birde ön takımlardan ses geliyormuş bu jaguarlarda sizde de böyle birşey var mı bende de bir sürtünme sesi gibi geliyor sanki....

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şaka gibi 2000tl'ye ben usb,sd,geri kamera,bluetoth,iphone,navi,dvd özelliklerine sahip bir double din ve 4tane 2way hoparlör alıp kullanırım :) Belki para bile artar üste :eek:

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Forumda bir konu vardı bununla ilgili olarak viraj demirinden söz ediliyordu, ha birde fabrika araç uzun süre sabit duracak dye lastik havalarını 44 40 basıp cıkarıyormus normalı 33 30 olacakmış buda ses konusunda rahatsızlık verıyormuş...

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
basıncada bakamadım birtürlü ondan da olabilir ama genelde herkes şikayetçi gibi yağlıyorlar gönderiyorlar diyorlardı bir forumda sorunu nasıl çözeceklerini bilmemeleri ilginç sanki yapılmış araç salın gitsin denilmiş ne eğitim var ne birşey....