Belkide Türkiyede ki tek 82 lik dci :)

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi inan araç şu an sıfır duman atiyor smile.png Açıkcasi ben biraz atmasini istiyordum ama malesef duman yok biggrin.png 1.6 barda bırakıldı Turbo basıncı.

Ekli dosyalar

• smile.png
    smile.png
    819 bayt · Görüntüleme: 0

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sedan da evet abi arka sorun ama bi çözümü muhakkak vardir. :)

Çözüm döktürmek ama bulundugum lokasyonda bu işi yapabilcek usta yokkkk :( :(

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok iyi işlemler var :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Emeğine sağlık güzel değerler :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Emeğine sağlık güzel değerler :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardeşim bu katalizör olayı nedir arkadaşın punto da kirlilikten dolayı dolmuş bayağı masraf çıkarmış temizlenmesi felan nerelerde yapılır ?

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardeşim bu katalizör olayı nedir arkadaşın punto da kirlilikten dolayı dolmuş bayağı masraf çıkarmış temizlenmesi felan nerelerde yapılır ?

Teşekkürler :) katalizör olayı orta susturucu bildiğimiz yakıtın içindeki kötü gazlari emerek karbon emisyonunun düşük çıkmasını sağlayar , katalizörsüz araç muyaneden geçmiyor. Muayene derdiniz yoksa direk iptal ettirip düz boru taktırabilirsiniz bu işlemi bütün egsozcular yapabilir. Temizliği hakkında inanın bi bilgiye sahip değilim :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler :) katalizör olayı orta susturucu bildiğimiz yakıtın içindeki kötü gazlari emerek karbon emisyonunun düşük çıkmasını sağlayar , katalizörsüz araç muyaneden geçmiyor. Muayene derdiniz yoksa direk iptal ettirip düz boru taktırabilirsiniz bu işlemi bütün egsozcular yapabilir. Temizliği hakkında inanın bi bilgiye sahip değilim :)

temizlenmesi gerekiyor diye bir bilgi duydum aksi taktirde kirlenince bayapı bir masraf açıyormuş 5 bin lira mıydı artık tam olarak unuttum geçen ay yıkarken egsozun içine baktım tertemiz duruyordu kullanmaya da bağlı kullanım tarzını bilmiyorum ama çok gaz verince dahada çok kirlenir öyle bir huyum yok çok şükür böyle bir konu açmalımıyım acaba hımm