Belkide Türkiyede ki tek 82 lik dci :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler :) katalizör olayı orta susturucu bildiğimiz yakıtın içindeki kötü gazlari emerek karbon emisyonunun düşük çıkmasını sağlayar , katalizörsüz araç muyaneden geçmiyor. Muayene derdiniz yoksa direk iptal ettirip düz boru taktırabilirsiniz bu işlemi bütün egsozcular yapabilir. Temizliği hakkında inanın bi bilgiye sahip değilim :)

hayırlı olsun yeni beygirler :) katalizörü iptal edince uyarı ışığı yanmadımı, nasıl hallettiniz

temizlenmesi gerekiyor diye bir bilgi duydum aksi taktirde kirlenince bayapı bir masraf açıyormuş 5 bin lira mıydı artık tam olarak unuttum geçen ay yıkarken egsozun içine baktım tertemiz duruyordu kullanmaya da bağlı kullanım tarzını bilmiyorum ama çok gaz verince dahada çok kirlenir öyle bir huyum yok çok şükür böyle bir konu açmalımıyım acaba hımm

5 binlik olan dizel partikül filitresi baki. katalizör o kadar pahalı değil ama ucuzda değil... ikiside egzozun zehirli gazını azaltma görevi var

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler :) Katalizör ve egr iptal edildikten sonra oluşabilecek arıza ışıklarına karşı yazılımlada iptal edildi.

16_MEGANE_16

Selçuk ÇÖRTEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
on numara 5 yıldız değerler çok başarılı kıskandım valla :D Allah nazarlardan saklasın.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
metin aslında buraya bir video yakışırmış ama niye koymadın. şöyle 0-150 kadar felan

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Metin beygirlere arpa yetiştiremiyorsunkıhkıh

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hahaha :D doğru dedin valla abi :D

işimiz gır gır şamata aman yanlış anlama bende böyle bir sorunu araştırıyorum. çünkü nasip olurda bir megan alabilirsem. bende chip attırmak istiyorum. böyle bir sorun başıma yada diğer arkadaşların başına gelebilir. net olarak sonuca ulaşmak lazım.