Benzin ve Motorine Zam Geldi.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
10004063_10153211070162622_1724539097895144886_n.jpg

EPDK'nın tavan fiyat uygulamasını sona erdirmesiyle birlikte akaryakıta çifte zam geldi.

Tavan fiyatın bittiği gün olan dün geceden itibaren benzine 5, motorine 7 kuruş zamlandı.

Zamla, İstanbul’da benzin 4.62 TL, motorin ise 3.97 TL’ye çıktı. Ankara’da ise benzin 4.65, motorin 4.03 liraya yükseldi.

Ankara'da litresi 4,60 liradan satılan 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 4,63-4,65 liraya çıktı. İstanbul'da litresi 4,57 lira olan 95 oktan kurşunsuz benzinin fiyatı 4,60-4,61 liraya, İzmir'de 4,59 liradan satılan benzinin litre fiyatı da 4,62-4,63 liraya yükseldi.

Motorinin litre fiyatı ise İstanbul ve İzmir'de 3,90 liradan 3,94-3,95 liraya çıkarken, Ankara'da 3,96 liradan satılan motorinin litre fiyatı 4,00-4,01 lira oldu.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

EPDK dün tavan fiyat uygulamasını sonlandırdığını duyurmuş, fiyat artışlarını yakından takip edeceği konusunda uyarmıştı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Çocukken kovboyculuk oynarken bir laf derdik, Eller yukarı Donlar aşağı... :)

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah sonumuzu hayır etsin
ülkede yaşamı bu kadar zorlaştırdıkları için
:bravo

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin yine 5 tl yi bulacak diye bir dedikodu var malesef rabbim sonumuzu hayir etsin .benim anlamadigim hadi halk ses cikartamiyo bu zamlara buyuk sirketler filo araci olan firmalar neden bi boykot falan yapmazlar.

megane3 1.6 play

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin yine 5 tl yi bulacak diye bir dedikodu var malesef rabbim sonumuzu hayir etsin .benim anlamadigim hadi halk ses cikartamiyo bu zamlara buyuk sirketler filo araci olan firmalar neden bi boykot falan yapmazlar.

megane3 1.6 play
kesinlikle katılıyorum abi sana bi biz mi şikayetçiyiz bu durumdan bazen kendimden şüphe ediyorum abartıyorum diye ama cidden çok fazla ya bu kadar da olmaz herşeyin yarısı vergisi gecen elektrik faturası geldi arkadaşlarımın evine 25 lira, 12 lira 35 kuruş vergi sıfır araçların vergisiz fiyatlarına bakıyorum yarısından fazlası vergi... daha sayılacak çok şey var.

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su memlekette otomobili kaldirsinlar birde ufak esnaf kepenk kapatsin 1 haftaya kalmaz muz cumhuriyetine doneriz en cok vergi bunlardan aliniyor otomobilden direk vergi esnaftan dolayli vergi adi altinda sovusluyolar milleti.

megane3 1.6 play

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi lerim herkez mirildaniyo ama yapicak bisey yok degip susuyo. Bi soz vardir halk sesizlige burununce firtina vakti yaklasti demek diye bu gidisle oyle olucak galba bende kendimi sanki herseye karsi cikiyo gibi hissediyorum

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su memlekette otomobili kaldirsinlar birde ufak esnaf kepenk kapatsin 1 haftaya kalmaz muz cumhuriyetine doneriz en cok vergi bunlardan aliniyor otomobilden direk vergi esnaftan dolayli vergi adi altinda sovusluyolar milleti.

megane3 1.6 play

abi biz sanayide kaportacıyız babam birde emekli 210 lira vergi borcu cıkmış emekli maaşının tamamına el konuydu 200 lira için madem öyle al o parayı maaşın içinde niye rehin alıyosun bütün parayı. sonuçta esnafız abi üstünde para olmaya bilirdi o kadar gidip başkasından borç mu alacaktı boyun mu bükücekti millete allaha şükür aç dediğiliz açıkta değiliz ama durumu kötü olanlar onlar ne yapıcaktı.

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla dogru soyluyosun halk sadece mirildaniyo bu miriltiyi sadece kendi duyuyo malesef.demokratik duzen halka dayalidir bakin nasil bangir bangir bagiriyolar oy verin oy verin diye vatandaslar olarak cogunluk olunca sonuc alabiliriz sadece bi gurup olsa 300 araba bogaz koprusunde kontak kapatocaz boykot icin dese arabayi birakip kosarak giderim o derece takintiliyim bu mevzuya.

megane3 1.6 play