Benzin ve Motorine Zam Geldi.

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün haberini verdim bugün gelmiş zam ustam kötü bir haber ama napalım :(

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

abi biz sanayide kaportacıyız babam birde emekli 210 lira vergi borcu cıkmış emekli maaşının tamamına el konuydu 200 lira için madem öyle al o parayı maaşın içinde niye rehin alıyosun bütün parayı. sonuçta esnafız abi üstünde para olmaya bilirdi o kadar gidip başkasından borç mu alacaktı boyun mu bükücekti millete allaha şükür aç dediğiliz açıkta değiliz ama durumu kötü olanlar onlar ne yapıcaktı.
Kesinlikle haklisiniz.ticaret yapan emeklinin maasindan kesinti yapiliyor.cok sacma emekli maasi baska bisey ticaret baska bisey .emeklilik hakki yillardir yapmis oldugu calismanin vermis oldugu emegin neticesi .adamin yaptigi ticarete neden karistiriyorsun. cok yazik devlete para lazim belki ama bu parayi sadece normal vatandasin cebinden alma bugun bi avm acan sirket bilmem kac yil vergiden muaf oluyo bilmem nereye fabrika kiran adam kac yil sigorta primlerinden ve vergiden belli bi oranda muaf oluyo onun muafiyeti dar gelirli halkin cebindrn cikiyo ve yine malesef.

megane3 1.6 play

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle haklisiniz.ticaret yapan emeklinin maasindan kesinti yapiliyor.cok sacma emekli maasi baska bisey ticaret baska bisey .emeklilik hakki yillardir yapmis oldugu calismanin vermis oldugu emegin neticesi .adamin yaptigi ticarete neden karistiriyorsun. cok yazik devlete para lazim belki ama bu parayi sadece normal vatandasin cebinden alma bugun bi avm acan sirket bilmem kac yil vergiden muaf oluyo bilmem nereye fabrika kiran adam kac yil sigorta primlerinden ve vergiden belli bi oranda muaf oluyo onun muafiyeti dar gelirli halkin cebindrn cikiyo ve yine malesef.

megane3 1.6 play

evet abi bu adam emekli olmuş parası az diye çalışıyor sende çalıştığı için maaşından kesiyosun var mı böyle bişey başka ülkelerde emekli olanlar dünya turuna cıkıyor bizimkiler simit arabası itiyor kaç yaşında insan bunlar allahtan korkar insan amacım kesinlikle siyaset değil yanlış anlaşılmasın ülke yaşam çok zor bunun değişmesi gerekiyor

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D benzin döküp kendilerinide yakamazlar ... pahalanmasındaki hedef intahara son :D

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende hukuk fakültesi bitirdim puanlarımda fazlaca iyi ama sonra 2. Üniversite olarak muhasebe finans okudum devletin olmayan adaletine saygı duyamıyorum ben öğrenciyken geçen sene 3000 küsürat borç çıkarmışlar gss borcu sgk nın hatası mevzuatı bilmesem kitleyecekler güzel okkalı dilekçe yazdım verdim aynı gün silindi böyle arsızlar işte bence rfc olarak komple araçları boğaza yada en işlek caddelere çekip kontak kapatalım ozaman seve seve( diyim siz anlayın ) 3 lira olur 30.000 kazanan kürtajcı lavuğun teki 35.000 gider gösteriyor gerçek gideri 6000 nerden mi biliyorum staj yaparken ben giriyordum kayıtlarını zor dayandım stajımı yakacaklardı staj bittiği gün işi bıraktım kendim çalışıyorum şuan az olsun helal olsun çok huzurluyum kimsenin hakkı yok bende. ...

Patriot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[emoji120] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

megane3 1.6 play

berkay22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
söylenecek çok şey var abi ama ne fayda

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi biz boyle birsey yapsak alayimiz iktidara karsi cikmaktan iceri gireriz. 4 uni. Ogrencisi iktira karsi yazi yazdigi icin 4 yil ceza almislar

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
26 yıldır dünyadayım hala alışamadım haksızlıklara devir hırsız arsız devri. ..
Kıyametin alametlerinden bir tanesi: okumuş akıllı dürüst tecrübelilerin fakir , ciğeri beş para etmezlerin mesleği olmayanların lüks siteler diktiği zaman kıyamet 1 adım daha yaklaşmıştır...içler acısı

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar diğer opetlerde lpg 2.40 tl iken kozyatağında bir tane opet var 2.14 ve aytemizde hemen bitişik 2.14 acaba yakıtta başka bişeymi var yani buralardan alınan yakıtlar lpgden başka herşeye benzermi yoksa rekabet içinmi indirim yapıyorlar az ilerisinde de shell var 2.35 tl ...hepsinden aldım opet ağırlaştırdı gibi geldi aytemiz tahminen yüzde 10 gibi performansı düşürüyor benzine göre..shell brnzin gibi performanslı ama mesafe az oluyor sizin görüşünüz neler bu fiyatlara göre ucuz opet ve aytemizden alınmalıdır yoksa daha bilindik yerlere devammı