Benzinle lpg karismasi var aracimda

mbeklen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen böyleydi kardeş. çalıştıktan sonra da gaza geçerken müthiş silkeliyordu.gaza basmazsam lpgye geçmeden sönüyordu. usta o bahsettiğim hortumu tıkadığın beridir sorunsuz biniyorum.ama regülatörü yani beyni değiştirecem.

edit : hava kararmadan da resmini çekip atarım

mbeklen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hava kaçıran kısımın beyindeki yeri belli oluyor zaten. hortumuda gördüğünüz gibi vidayla tıkadı. çalışması şu anda gayet iyi.
img_20151001_184850.jpg

yonyule

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işin ilginç kısmı ben regülatörü yeni değiştirdim :D demekki bozuk regülatör takmışlar. kardeşim çok teşekkür ederim sırf bu sorun yüzünden 1000 e yakın masraf yaptım ve şimdide şamandırayı ve pompayı değiştirecektim. işte adamlara parça tak diyoruz bozuk takıyor :D

mbeklen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla kardeş sıkıntının asıl temelini söyliyim mi ben sana. (senin de probleminin lpg'den olduğunu varsayıyorum.inşallah başka bişey çıkmaz.)konu tamamen kullandığın lpg markası ile ilgili ben ATİKER Kullanıyorum ve arabayı aldığım günden beri sınıtısı hiç bitmedi. arabanın kendi orjinal parçalarında hiç bi sıkıntım olmadı çok şükür senede yağını suyunu koyuyorum o kadar. LPG ömrümü tüketti.

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önceki aracım subaru idi Lpg nedeniyle yaşadığım sorunlar nedeniyle sattım kurtuldum. Lpg resmen arabanın da sahibininden burnundan fitil fitil getiriyor. Dizel araç aldım rahatım çok şükür.