Beyaz far tavsiyesi

nayti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Clio 4 için ( belirtmeyi unumuşum) sonradan beyaz far taktıran var mı?

Kısalar için Philips Photon H7 5000K Xenon Rengi Ampul Seti markayı öneriyorlar.

Tek korkum ne derece ısı ürettikleri. Anladığım kadarıyla Kelvin yükseldikçe verdiği ısı azalıyor ama yağmurda sisde aydınlatma özelliği azalıyor. Kelvin azaldıkça çok fazla ısı veriyor. Doğru seçim hangisidir. hımm

Son düzenleme:

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi benim sislerde var h1 photon aynı marka yagmurda falan fazla belli olmuyo ve ısınıyo yalan yok :) ve önünüzü görmek istiyorsanız yani beyaz olmasın önümü her türlü görim diyorsanız size osram night breaker tercih ederim beyaza yakın diyorsanız osram night breaker ultimate ı alın derim ben memnunum ve beyazada yakın ben elimden geldiğincede yardım ederim abim

nayti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi benim sislerde var h1 photon aynı marka yagmurda falan fazla belli olmuyo ve ısınıyo yalan yok :) ve önünüzü görmek istiyorsanız yani beyaz olmasın önümü her türlü görim diyorsanız size osram night breaker tercih ederim beyaza yakın diyorsanız osram night breaker ultimate ı alın derim ben memnunum ve beyazada yakın ben elimden geldiğincede yardım ederim abim

Eyvallah kardeşim dediklerini biraz araştırdım dediğin markayada baktım Ford araçlarda akım biraz yüksek olduğu için kısa ömürlü şikayeti var ama bizim araşlarda sıkıntı olmaz :)

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

H1 bizim araçların sis yuvasına oturuyormu ?
Geçen hafta sislere beyaz led ampul taktırmaya gittim aracın üzerinde 19w osram h16 ampül çıktı led ampül h11 olduğu için soket uymadı yuvayada takamadılar h16 ise bulunmuyor

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende clio 2 var kardeşim o yuzden sisler h1 uzun/kısa h4 yeni araçlarda daha farklı ampülleri çıkarıp bakıcaksın yada netten araştırman lazım

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
profil resmindeki fotoda cin malı h1 ampül vardı

burlesques

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Telefondan aracı seçemedim araştırıp bizim 4 kasalar için sislere bulucaz bi çare

emre33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bosch Plus 90
Osram Night Breaker Unlimited
Bu iki ampul sınıfının en iyileri.Tek sıkıntı osram ampullerinin ömrü biraz kısa oluyor.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
h16 larda osramda / photon da h16 olarak 5000k varmış bu tarz ambülleri özel seri olarak fazla üretilmeyen tipte ampüller

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bosch Plus 90
Osram Night Breaker Unlimited
Bu iki ampul sınıfının en iyileri.Tek sıkıntı osram ampullerinin ömrü biraz kısa oluyor.

Cogu otomobil firmasi osrami kullaniyor ben uc yildir osram urunlerini kullaniyorum ancak daha birsey oldugunu gormedim