Beyaz far tavsiyesi

emre33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osram derken night breaker serisinden bahsetmiştim ama hata bende belirtmemişim.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben night breker serisini kullaniyorum kardesim ve cokta memnunum bu tarz seyler sans meselesi

Ozgun20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osram night breaker ultimate tavsiye ederim aydınlatma konusunda orjınal ampüllerden belirtici derecede fark var :eyv

Kafka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben eski aracımda (Daihatsu) Osram Night Breaker kullanıyordum. Muazzam bir far, kesinlikle tavsiye ederim.

nayti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımlarınız için teşekkürler. Anlaşılan Bende osram night breaker kullanıcam bu kadar çok memnun kişi varken

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyer istanabulda oturuyorsanız osram night breaker ultimate bostancı sanayide bir dükyanda buldum ordan almıştım oralarda var yani kartı var eğer elden alacaksanız verebilirim arayıp sorarsınızda

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyer istanabulda oturuyorsanız osram night breaker ultimate bostancı sanayide bir dükyanda buldum ordan almıştım oralarda var yani kartı var eğer elden alacaksanız verebilirim arayıp sorarsınızda
Tel no yazarmısın bende sorayım bulamadım bir yerde ledlerden sonra ona bakacağım

dadas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yağmurlu havalarda görüş kaybı olmuyormu bu beyaz ampullerde ?

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende isteyen varsa cree led h1 60 w var elimde harika ampül satın almak isteyen olursa bana ulaşsın ışığı çok güçlü ve beyaz