Beyaz Kangoomla Yollarımızı Ayırdık

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın iki hava yastığ,ı on panel, iki far, rayotör, intercol radyotorü, kaput, tanpon, fan mazot filitresi ,yağ filitresi görünen değişecek parçaları motor kısmından görünürde bir şey yok ama çıkmayacağında garantisi yok

Orası öyle tabiki :eyv

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Fazla bişey almadım haydar aslında janları var evde onları takabilirdim ama verdim oyle bide park sensörlerini verdim ama navigasyonumu aldım

hocam jantlari sen taktiysan al bence olan oldu tamam ama şimdi de durumu kurtaralim nasıl cenazeyi defnedip dönüp gelip yemek yiyoruz buda böyle kimse art niyet aramasin yazdiklarimdan aman ha mal sevdalisi değilim yani

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam jantlari sen taktiysan al bence olan oldu tamam ama şimdi de durumu kurtaralim nasıl cenazeyi defnedip dönüp gelip yemek yiyoruz buda böyle kimse art niyet aramasin yazdiklarimdan aman ha mal sevdalisi değilim yani
yarın söylerim kendi orjinal jantlarını kabul ederlerse takar diğerlerini alırım

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni jantlari poliçene yazdirmadiysan ederler hocam yazdirdiysan zaten sigortanin mali oluyor onlarda
işlenmemişti kaskoya

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim,kimseye bir şey olmaması sevindirici bu kazada...
Yıllardır kimseye aracımı vermem,emanet araç istemem,çok kişi bana gönül koydu bu sebepten ama sonradan anladılar nedenini...:eyv

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim,kimseye bir şey olmaması sevindirici bu kazada...
Yıllardır kimseye aracımı vermem,emanet araç istemem,çok kişi bana gönül koydu bu sebepten ama sonradan anladılar nedenini...:eyv
Sağolasın abi haklısın bende yapmazdım ama ilk kez verdim nasıl verebilmişim halen daha pişmanım bu da bi ders oldu

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sağolasın abi haklısın bende yapmazdım ama ilk kez verdim nasıl verebilmişim halen daha pişmanım bu da bi ders oldu
Bir musibet bin nasihatten iyidir demişler...:eyv

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun hocam Allah beterinden korusun.
Yeni kango bekliyoruz artık senden