Beyaz Kangoomla Yollarımızı Ayırdık

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hocam her işte bir hayır vardır,bu kaza olmasaydı belki de başına daha büyük bir iş gelecekti,Allah muhafaza belkide sana birşey olacaktı...Kısaca üzme tatlı canını önemli olan senin canının sağlığı ve sana birşey olmaması bizim için daha önemli,araba giderse gitsin yerine yenisi gelir nasıl olsa ama can gitse canı geri getirebilirmisin?getiremezsin,onun için sen oluruna bırak her şeyi...:eyv

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Hocam.

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Benimde yeni kangoom 10 ay önce pert oldu,yerine yenisi geldi mühim olan cana bişey gelmesin mal yerine geliyor.

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun hocam...

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Hocam, klasik olacak ama cana geleceğine mala gelsin, benim araba gibi toplanır ama yapıldıktan sonra bu arabaya binmek istemezdin bende onun için verdim kaskoya sende vermekle iyi yapmışsın, kaskoya işlenmeyen her aksesuarını alabilirsin buna bir engel yok madem kasko bedelininin tamamını vermediler sende üzerine ne taktıysan al bunun aç gözlülükle batan mal gemiden mal kaçırmakla alakası yok sonuçta senin hakkın olan şeyleri alıyorsun...
sağolasın halilim bakalım isteyeceğim kabul ederlerse alacağım
kimsede bişe yoksa iyi ama canım çok sıkıldı bu kangooyu ayrı seviyodum geçmiş olsun:(
sağolasın çok teşekkür ederim biliyorum sizlerde benim kadar seviyordunuz kangomu
Hocam her işte bir hayır vardır,bu kaza olmasaydı belki de başına daha büyük bir iş gelecekti,Allah muhafaza belkide sana birşey olacaktı...Kısaca üzme tatlı canını önemli olan senin canının sağlığı ve sana birşey olmaması bizim için daha önemli,araba giderse gitsin yerine yenisi gelir nasıl olsa ama can gitse canı geri getirebilirmisin?getiremezsin,onun için sen oluruna bırak her şeyi...:eyv
doğru diyorsun yiğit teşekkür ederim inşallah nasip diyelim.
Geçmiş olsun Hocam.
Teşekkur ederim.
Çok geçmiş olsun hocam...
sağolasın teşekkür ederim.

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Benimde yeni kangoom 10 ay önce pert oldu,yerine yenisi geldi mühim olan cana bişey gelmesin mal yerine geliyor.

Sağolasın doğru diyorsun

zafer_rs

Zafer ATEŞCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, Allah beterinden saklamış bereket

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şaban abim gerçekten çok üzüldüm Allah başka kaza bela yaşatmasın...

scolak_53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş