Bi-xenon ...?

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama daha önce bir çok araç kullandım. Yaşım 36 değiştirdiğim araç sayısı neredeyse 20. Halogen, Xenon, Bi-xenon ve viraj aydınlatmalı bi-xenon arasındaki farkları çok iyi biliyorum. Araçta var fakat ben anlayamamış, yada farkedememiş değilim. Benim aldığım araçta sadece Xenon far var. Diğer aynı paket ile fluence alan arkadaşlarda da benim aracım gibi sadece xenon varsa renault internet sitesinde araçta olmayan opsiyonu var gibi satıyor. Bunuda sadece bazı dikkatli kişiler farkedebilir. Malum günümüzde insanlar aldığı aracın çoğu özelliğini bilmeyi bırakın bu özelliklerini kullanmıyorlar bile...
Yani Fluence lerde ki bi-xenon olayı tamamen kandırmaca olabilir...

Bi video paylaşırsanız bizlerde görebiliriz. Yoksa sizin anlattıklarınızla anlayamıyoruz.

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama daha önce bir çok araç kullandım. Yaşım 36 değiştirdiğim araç sayısı neredeyse 20. Halogen, Xenon, Bi-xenon ve viraj aydınlatmalı bi-xenon arasındaki farkları çok iyi biliyorum. Araçta var fakat ben anlayamamış, yada farkedememiş değilim. Benim aldığım araçta sadece Xenon far var. Diğer aynı paket ile fluence alan arkadaşlarda da benim aracım gibi sadece xenon varsa renault internet sitesinde araçta olmayan opsiyonu var gibi satıyor. Bunuda sadece bazı dikkatli kişiler farkedebilir. Malum günümüzde insanlar aldığı aracın çoğu özelliğini bilmeyi bırakın bu özelliklerini kullanmıyorlar bile...
Yani Fluence lerde ki bi-xenon olayı tamamen kandırmaca olabilir...
Yanlış anlamayın, bilmiyorsunuz demek istemedim. Ve söylediğiniz durum cidden çok önemli. Pekala her hangi bir yetkili servis aracınızı inceledimi ?

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Fluence'lerde internet sitesinde yazmasına rağmen bi-xenon yokmuş. Bütün Paketli Fluence'ler xenon farlı olarak üretiliyormuş... İlgilenen arkadaşların bilgisine...