Bıktırdııı bu kedilerr

Dci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Köpek de arabanın üzerine çıkarsa ne olacak hehe

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence En İyi Çözüm Köpek Bağlamak :aytuğ

19bao07

Bilgi Girilmemiş
kediler için kedi spreyi var ben motor kullanırken bakmıştım onlara onlardan düşünebilirsin. Biraz sıkıyorsun kedi medi gelmiyor bidaha... Bunlara bi bak derim.
PETROCHEM KED KOVUCU SPREY Trkiye&#39nin En indirimli Online Motosiklet Alverii | Motomax

Kedi Trmalamalar | Vitakraft | Vitakraft Cat Stop Kedi Uzaklatrc Sprey 150ml
bu etkili demek öyle mi abi ? ınternet harıcı elden alabılcegım yer nere olur kı bunu , sen almısmıydın ?

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
madem brandaya geliyorlar sat cabrioyu al bi coupecik olur biter, tüylü popoları tavana yapışıp dondumu bir daha oturmazlar o tavana :aytuğ :dans

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
tavana kadar çıkıyor kedi, hele çevrede köpek varsa... ıslık
antikedi spreyi test edilmişmi, diğer kedilere zararı varmı... :cool:

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sen yine haline şükret benim motorun içinde cirit atıyolar nerden giriyolar hala çözemedim.kaputun ses yalıtımının ordan kedi tüyü topluyorum o daha berbat :D:D:D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
coupe degıl de cabrio hemşerim ya :) zaten ondan gelıyolar , üzeri bez diye.. sinir oldum artık yani :D

bulamassam bısey cidden dusunuyorum..sokak kopeklerınden bırını alcam beslıyecem orda.. kovalasın dursun

kedi bunlar sıcak tutacak bir gazete parçası bulsunlar otopark girişine bile çöreklenir saatlerce kalkmazlar:D ama köpek çözüm olmayabilir en altta eklediğim fotoya bakınca öyle görünüyor:)

bu kedilere kuşlara bilenmiş durumdayım :D

iki seçenek var; biri branda diğeri kedisavar.

Farmasante.com ,Fare Kovucu ,Kedi Kpek Kovucu, Ku Kovucu ,Sinek sivrisinek kovucu, KED KPEK HAYVAN KOVUCU

tentede ki tüyleri almak için ikea'da satılan tüy toplayıcıdan bir paket al derim, acaip iş görüyor :) mg'de de aynı problemi yaşıyoruz. tüyler için böyle bir çözüm ürettik.

tüy toplayıcı derken hani rulolar oluyor, üzeri yıkanınca tekrar yapışkan yani toplayıcı oluyor, öyle bir şey mi farklı mı?

bir de tüy döken kedisi olan evlere gittiğimde eve dönünce koli bandınya toplarım tüyleri geçici ve ucuz bir çözüm tabii ki :)

​Uğraşma kediciklerle yaw:aytuğKöpeklerede güvenme kediler artık eski kedi değilllhehe

aynen! şundaki bakış, arkada da köpek var hehe
734328_536964039661020_1935858866_n.jpg

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
aynen! şundaki bakış, arkada da köpek var hehe
734328_536964039661020_1935858866_n.jpg

İşte bende o anlamda uyarmaya çalışıyorum ya bu arada tanıştırayım Antalya'da namını bilen bilir bunun buda psiko-pisi-selami az çekmedik bundanda yere dökülmüş bira yalamaya bayılır kendileri ahanda sonraki hali bu:aytuğ

crazy-cat1.jpg