Bıktırdııı bu kedilerr

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni boyanan aracımın kaputunda çok cılızda olsa cırmık izleri var malesef o kediyi bulsam satanistlere elimle teslim edecem ..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
734328_536964039661020_1935858866_n.jpg

Bunun aynısının sarısıyla bu sabah apartmanın içinde kapışık,kendisinden ufak bir kediyi köşeye sıkıştırmış hırpalıyordu :D,saat sabahın 6.30 u,pist mist yaptım baktım yol vereceği yok üzerlerine yürüdüm resmen atarlandı bana,laptop çantasıyla kovaladım bir alt kata indiler aynı sahneyi 2 kat oynadık en son apartmanın çıkış kapısında baya mücadele ettik kendisiyle,kedi değil sanki dobermandı yada ben onu kedi olarak gördüm... :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bunun aynısının sarısıyla bu sabah apartmanın içinde kapışık,kendisinden ufak bir kediyi köşeye sıkıştırmış hırpalıyordu :D,saat sabahın 6.30 u,pist mist yaptım baktım yol vereceği yok üzerlerine yürüdüm resmen atarlandı bana,laptop çantasıyla kovaladım bir alt kata indiler aynı sahneyi 2 kat oynadık en son apartmanın çıkış kapısında baya mücadele ettik kendisiyle,kedi değil sanki dobermandı yada ben onu kedi olarak gördüm... :D

:cool:günah be Usta insan ufacık kediye laptop çantasıyla saldırırmı yaw:aytuğSeni şiddetle kınıyorum ıslık

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
İşte bende o anlamda uyarmaya çalışıyorum ya bu arada tanıştırayım Antalya'da namını bilen bilir bunun buda psiko-pisi-selami az çekmedik bundanda yere dökülmüş bira yalamaya bayılır kendileri ahanda sonraki hali bu:aytuğ

crazy-cat1.jpg

hehe memnun oldum psiko pisi kıhkıh adının hakkı vermiş bir pisicikmiş, hakikaten kediden soğutur ama insanı hehe

734328_536964039661020_1935858866_n.jpg

hehe hehe iş aslında dillerini öğrenmekle biraz kolaylaşıyor mustafa abi, her ne kadar kediler kraliçe/kral genleriyle yaratılmış olsa da:)

bilmiyorum fazla iletişimin oldu mu kedilerle şimdiye kadar, sabah mahmurluğuyla mı bu hale geldi olay:) ben olsaydım önce hiç görmemiş gibi yapar sonra ayağımı iyi ayarlayarak ani bir hareketle şaap diye yere hızlıca basardım zaten şaşkına dönerdi, he tabii savunma iç güdüsüyle karşılık verir mi diye kendimi de kollardım orası ayrı yabancı kedilerin ne yapacağı belli olmaz:)

:cool:günah be Usta insan ufacık kediye laptop çantasıyla saldırırmı yaw:aytuğSeni şiddetle kınıyorum ıslık

aman kaplan temel falan görür şimdi usta'nın başını yakma roadfox :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
hehe hehe iş aslında dillerini öğrenmekle biraz kolaylaşıyor mustafa abi, her ne kadar kediler kraliçe/kral genleriyle yaratılmış olsa da:)

bilmiyorum fazla iletişimin oldu mu kedilerle şimdiye kadar, sabah mahmurluğuyla mı bu hale geldi olay:) ben olsaydım önce hiç görmemiş gibi yapar sonra ayağımı iyi ayarlayarak ani bir hareketle şaap diye yere hızlıca basardım zaten şaşkına dönerdi, he tabii savunma iç güdüsüyle karşılık verir mi diye kendimi de kollardım orası ayrı yabancı kedilerin ne yapacağı belli olmaz:)
O kedi milletin başına belaymış,kızımdan öğrendim olay olduktan sonra,insanlara saldırıyormuş dengesiz,bir daha karşılaşırsak tekme tokat dalacam şerefsize...:D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
O kedi milletin başına belaymış,kızımdan öğrendim olay olduktan sonra,insanlara saldırıyormuş dengesiz,bir daha karşılaşırsak tekme tokat dalacam şerefsize...:D

o kadar yaklaşabilirsen ensesinden yakalasan hani hareket edemiyor ya ibret olsun diye mahallede gezdirsen bir daha insan içine çıkamaz o utançla ama seni de unutmaz tabii :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tenteye 3D köpek resmi yaptırmak da bi alternatif sanırım hehe