Bir kaç sorum var :(

34flash94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çift boğazlı olması gerek o kadar söküp takmıştım hava filtresini hiç dikkat etmedim ama çift boğaz olması lazım

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
çift boğazlı olması gerek o kadar söküp takmıştım hava filtresini hiç dikkat etmedim ama çift boğaz olması lazım

Banada çift takılmıştı tek boğazla değiştirdik sonra uçmaya başlamıştı makina şimdi hatırladım,birde karbüratör bağlantısı çok iyi yapılmalı biraz esnemede ayarı bozar:cool: ayrıca umarım hava filtresini ayardan sonra kendin değiştirmedin?Zira oda acayip farkettirir eğer öyle yapmışsan yığılır yada çalışırken tekler vs vs çözümüde basit:eyv

34flash94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben açıp kapadıktan sonra karbüratörcüye ayar yaptırmıştım onda sorun yok zaten :) bunu otogazcılar değiştiriyor dimi mikseri ? buna çözüm bulmam lazım hangi karbüratöcüye gitsem karbüratörü deldirecez falan diyor bende buna yanaşmıyorum geri dönüşü olmayan bişey sonuçtahımm

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
ben açıp kapadıktan sonra karbüratörcüye ayar yaptırmıştım onda sorun yok zaten :) bunu otogazcılar değiştiriyor dimi mikseri ? buna çözüm bulmam lazım hangi karbüratöcüye gitsem karbüratörü deldirecez falan diyor bende buna yanaşmıyorum geri dönüşü olmayan bişey sonuçtahımm

E adam nasıl para kazanacak
:cool: evet hangi marka gaz kitin varsa oraya git bence işi bilen bir otogazcı sorununu çözecektir senin ve ayarı karbüratörcü yapmamalı makinaya bağlanıp otogazcı yapmalı zaten:eyv

34flash94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haklısın adam başka türlü nasıl kazanıcak:D benimki atiker ama sıralı değil iyi bi otogazcı araştırıyım gidip en kısa zamanda şu sorunu hallediyim senin bu işlem ne kadar fiyat tutmuştu acaba hihi

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
haklısın adam başka türlü nasıl kazanıcak:D benimki atiker ama sıralı değil iyi bi otogazcı araştırıyım gidip en kısa zamanda şu sorunu hallediyim senin bu işlem ne kadar fiyat tutmuştu acaba hihi

Tamam benimkide atikerdi:cool:hatta ben gıcıklık yapmıştım epey niye çift boğazla olmuyor diye:aytuğişlemde para tutmamıştı tutsada en fazla 20 tl filandır sanıyorum ama sen önce sıkı bir atikerciye git tahmin ediyorum 1 saat içinde mutlu bir insan olarak ayrılacaksın sonunda:eyvKurtar kendini bir an önce karbüratör mafyasından:cool:

34flash94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ya içim rahatladı arabadan verim alamıyorum gazda da benzinde de :( en kısa zamanda gidip şu işi halledeyim teşekkür ederim verdiğin yüce bilgiler için:aytuğ:aytuğ

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
valla ya içim rahatladı arabadan verim alamıyorum gazda da benzinde de :( en kısa zamanda gidip şu işi halledeyim teşekkür ederim verdiğin yüce bilgiler için:aytuğ:aytuğ

İyi vede mutlu haberleriniz bekliyorumdur
:aytuğSon olarak kitten 2 mixer çıkıyor zaten çift ve tek atikerde sanıyorum ben ondan para ödememiştim:cool: