Bluetooth ile telefondan müzik dinleme

mert0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teybin ortasındaki büyük çevrilebilir ses açma düğmsinin solunda "radio" yazan bir tuş var. bastıkça ekranda orada radio-cd-harici oynatma gibi yazılar çıkar. harici oynatma çıktığında o modda kalsın teybiniz. telefonunuzu listeden seçip müziği açabilirsiniz.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende radyonun menüsünden bu ayarları aramaya çalışıyordum. direksiyondaki tuşlardan bakayım. bir araştırayım. eğer yapamaz isem buraya teybin fotosununu yüklerim

O tus radyo frekanslari arasi dolasimi saglar yani fm1/fm2/am frekanslari arasi gecisi yapar. Uzerinde media yazan tus varsa modlar ordan degisir. Siz teybin resmini cekip gonderin birde direksiyon arkasindaki radyo kumanda kolunun resmini tuslar gorunecek sekilde cekip gonderin yardimci olmaya calisayim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar dediğiniz gibi yaptım.ve oldu. sıkıntı yok. ses falan da iyi. becerdik çok şükür:) çok teşekkür ediyorum bilgileriniz ve yardımlarınız için. farkli bir konuya değinmek bu arada. radyo seyir halinde iken çok berbat. malumunuz sanırım bir çok araçta durum böyle imiş. ne yapmak lazım bu cızırtı yi parazitı önlemek için. anten değişsek faydası olur mu, bir yazıyı okumuştum burada. krom anten diyorlardı. sizlerde durum nasıl. memnun musunuz radyonun durumundan . ne yapmalıyım parazit yapmaması için.özellikle seyir halinde iken. istanbul un göbeğin de parazit yapıyor.bence radyo anten tesisatından kaynaklı.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar dediğiniz gibi yaptım.ve oldu. sıkıntı yok. ses falan da iyi. becerdik çok şükür:) çok teşekkür ediyorum bilgileriniz ve yardımlarınız için. farkli bir konuya değinmek bu arada. radyo seyir halinde iken çok berbat. malumunuz sanırım bir çok araçta durum böyle imiş. ne yapmak lazım bu cızırtı yi parazitı önlemek için. anten değişsek faydası olur mu, bir yazıyı okumuştum burada. krom anten diyorlardı. sizlerde durum nasıl. memnun musunuz radyonun durumundan . ne yapmalıyım parazit yapmaması için.özellikle seyir halinde iken. istanbul un göbeğin de parazit yapıyor.bence radyo anten tesisatından kaynaklı.

Radyo malesef zayif anten de degisse ana unite kalitesiz.

Mustaffaky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl çözdün bendede öyle bir durum söz konusu kafayı yiycem :D

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar. telefon ile teypı eşleştirme yapıyorum.ancak müzik dinleyemiyorum. mesela telefonum çaldığında görüşmeyi araçtan yapabiliyorum ancak mesela youtube girip müzik dinlemek istediğimde ses yok. veya müzik dinleme programı yüklü telefonda .buradan müzik dinlemek istediğim de yine ses gelmiyor, farklı bir ayar mi gerekiyor ?

You tube dan müzik dinlendiğini bilmiyordum ben telefon hafızasında müzikleri dinliyorum.
Yanlız dikkatimi çeken şey çok sık olmamakla beraber bazun blutut cihaz bulunamadı diye yazı çıkıyor telefonun blu. Kapalı ve ben herhangi bir işlem yapmıyorum. Sanki araç bazen bağlanacağı Bi şey arıyor gibi.

EmreKrlngc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
You tube dan müzik dinlendiğini bilmiyordum ben telefon hafızasında müzikleri dinliyorum.
Yanlız dikkatimi çeken şey çok sık olmamakla beraber bazun blutut cihaz bulunamadı diye yazı çıkıyor telefonun blu. Kapalı ve ben herhangi bir işlem yapmıyorum. Sanki araç bazen bağlanacağı Bi şey arıyor gibi.

Hocam bluetooth arka planda sürekli çalışır vaziyette duruyor. Belirli periyotlarda daha önce eşleşmiş cihazlara otomatik olarak bağlanmaya çalışır bunda herhangi bir sıkıntı yok

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıkıntı yok yani. Bende arada bir saçmalıyor demiştim. Teşekkürler.

Mustaffaky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam nasıl baglıcaz ya bada bir yardım edin sadece telefon görüşmesi yapabiliyorum ıphone oldugu için mi olmuyor acaba nasıl yapıcam bu telefondan müzik dinleme olayını aux kullanmadan??

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam nasıl baglıcaz ya bada bir yardım edin sadece telefon görüşmesi yapabiliyorum ıphone oldugu için mi olmuyor acaba nasıl yapıcam bu telefondan müzik dinleme olayını aux kullanmadan??

Araç modeli 2014 ve altindaysa bildigim kadarı ile bluetooth ile baglandiktan sonra aux modunu secmeniz gerekiyor muzik dinlemek için.