Bluetooth ile telefondan müzik dinleme

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Makyajli kasalarda 2014 model üzeri dogrudan media dan secilip dinlenebiliyor iphone baglarsaniz kablo baglantisinda ipod secenegi geliyor bluetooth ile yine media dan dinleyebilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mustaffaky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model araç ama ne yaptıysam olmadı ya bir türkü beceremedim sanırım aux kablosu ile baglamaktan başka çere yok :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model araç ama ne yaptıysam olmadı ya bir türkü beceremedim sanırım aux kablosu ile baglamaktan başka çere yok :)

Model eski oldugundan bir ihtimal ios13 ile uyumsuz olabilir servise bir sormak lzim.

Mustaffaky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Model eski oldugundan bir ihtimal ios13 ile uyumsuz olabilir servise bir sormak lzim.

dogru söylüyorsun hocam telefonu degiştirmek en iyisi ya istesek usb çalar felan takılıyorda ben orjinalligi bozmayı sevmiyorum :)

gokandereli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 2010 Model Fluence Privilege aracım var... Ben çok rahat dinliyorum ilk yaptığım telefon ile teyp i eşleştirme yaptım daha sonra direksiyonda Aux girişi seçiyorum daha sonra karşıma kayıtlı olan telefonumu teyp' in üzerinden onaylıyorum ve dinlemeye başlıyorum otomatik olarak telefona dokunmadan da direksiyondaki kumandadan da kontrol sağlayabiliyorum... İnşallah işine yarar