Broadway Görünümlü Spring

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:bravo Gerçekten çook başarılı bir el emeği var sonucu sabırsızlıkla bekliyorum :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi emeğine sağlık senden korkulur valla:)

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi emeğine sağlık senden korkulur valla:)

Halilim eyvallah. Kaportacı arkadaş sadece astarını attı bugüne kadar diğer herşeyi arabanın sahibiyle ben yaptık. Boyandıktan sonra sislerde takılacak ön sinyalleri parklara bağladık çift duy ampul koydum sisleride parklar açılınca yanacak şekilde bağalayacam arka sis butanuna. Arabanın işleri bitince en son altını basacaz biraz yere. Arkaya spoiler bulamadık ne çıkması nede yenisi bulana kadar ya takmayacaz yada ince m3 çıta spoiler takmayı düşünüyoruz. Arabanın eski halinin fotolarınıda paylaşacam daha sonra.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halilim eyvallah. Kaportacı arkadaş sadece astarını attı bugüne kadar diğer herşeyi arabanın sahibiyle ben yaptık. Boyandıktan sonra sislerde takılacak ön sinyalleri parklara bağladık çift duy ampul koydum sisleride parklar açılınca yanacak şekilde bağalayacam arka sis butanuna. Arabanın işleri bitince en son altını basacaz biraz yere. Arkaya spoiler bulamadık ne çıkması nede yenisi bulana kadar ya takmayacaz yada ince m3 çıta spoiler takmayı düşünüyoruz. Arabanın eski halinin fotolarınıda paylaşacam daha sonra.
Abi fikirler süper spoiler aklımda benim araştırıyorum:eyv

AdnanSim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R9-11 gurubunun ön far tampon hizası çok önemli güzel işçilik çıkarmıssınız gibi görünüyor elinize sağlık :)

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sonucu sabırsızlıkla bekliyorum RNİ jantını fümeye boyayın lip far karartma birazda basın cilloop olur :D

MeHMeT-INC

T.C Vatandaşı, 06VNP93,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renk ne olcak. aslında bu kadar yapmışken parlement mavisi süper olur bence. aracın orjinal rengi kırmızı sanırım. o da fena değil ama parlement mavisi daha güzel olur. 2. bi AYARSIZ görmek istiyor gözlerim sanırım :D :D

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş