Bu böçeklere napmali

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam aynı sıkıntı bende de çok oluyor, malum bende adanadayım arabada beyaz belediye bizler kadar sinekle mücadele etmiyordur.:D ben aracımı benzillikteki para atılan basınçlı yıkamalarda yıkıyorum, önce önleri ıslatıp aracın diğer yerlerini yıkadıktan sonra en son önü tekrar yıkıyorum o zaman önceden ıslandığından daha rahat çıkıyor.

hemşerim günaydın, o sineklerin kralı aslında Adana-Hatay yolunda hocam ya, hele hele otobanda İncirlik Ceyhan arası olan yolda sağdan soldan tarlalardan gelen o böcekler birazda hızlıysan şöyle 130 civarı aracın önüne çatır çatır yapışıyorlar.

birde mevsim ilk baharsa o durumlarda o böcek sayısıda artıyor inan cehennem, geçen hafta arabamın önünü çektim buraya yükleyecektim millet gülsün diyede bu sitede resim yüklemek biraz zaman alıyor vazgeçtim emin olun resimi görseniz katliama sebeb oldum sanardınız :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aliexpresten bir böcek savar almıştık ve çok faydasını görmüştük zamanında. Normalde 1000 tane yapışıyorsa onun sayesinde 5 tane yapışıyordu. Frekansla böcek dağıtıcı açıkçası. Bir araştır istersen.

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böcekleri çıkarmak için diğer bir yöntem arap sabununu süngere dökün böcekli kısımlardan geçin 3-5 dk bekledikten sonra basınçlı suyu vurun tertemiz çıkar