Bu Coupe yi Bilen Varmı?

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 2.0 Coupe 1999 Model 10.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk

Arkadaşlar bu araç ile ilgileniyorum bir yandan da Clio RS alma durumum var. Mevcut aracımı satabilirsem bu aracı alıp kalanını banka kredisini kapatmak için kullanayım diyorum. Bu aracı, sahibini, geçmişini vs bilen varsa lütfen buradan bana bilgi versin. Şimdiden teşekkürler.

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boşver abi f7r'yi zaten kullandın bide clio rs in tadına bak bence:D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav RS te sunroof yok ve duruşu coupe kadar alımlı değil o yüzden öncelik F7R dan yana. Aşığım seviyorum Ayberk ne edim :D

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi tabiki bi clio ile bi megane arasında fark var.Coupe üst sınıf olduğundan daha dolu bi araç.Ama clio rs'in gidişide bi başka:D bence f7r kullandın abi sıra clio rsde:D

gktg1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 2.0 Coupe 1999 Model 10.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk

Arkadaşlar bu araç ile ilgileniyorum bir yandan da Clio RS alma durumum var. Mevcut aracımı satabilirsem bu aracı alıp kalanını banka kredisini kapatmak için kullanayım diyorum. Bu aracı, sahibini, geçmişini vs bilen varsa lütfen buradan bana bilgi versin. Şimdiden teşekkürler.

Bu arabayı geçen Cuma günü aldım ben :) ama galerici henüz kaldırmamış yayından :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

gktg1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun,kazasız belasız kullan kardeşim...

Teşekkür ederim abicim :) Gerçi 2 gündür muayeneden çıkamadı, çok yoğunmuş muayene istasyonu, pazartesi teslim alacağım aracımı inşallah

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arabayı geçen Cuma günü aldım ben :) ama galerici henüz kaldırmamış yayından :)

hayırlı olsun kardeşim iyi fiyatmış valla,muhtemelen takastan gelmiştir galeriye..