memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben anlamam o işten :)))))
Teknolojik motora alışkın değilim halaa, sevmem de pek! :)
bizim araba yeni nesil teknolojik motormu heyt be
tamam o zman kim anlarsa onları beklerim yokuşta acaip bayılıyor eski nesil motor broadway geçiyor beni yokuşta acısını sonra çıkarıyorum yokuş bitince :)

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön tanponu sıfırladım yeniledim ön panjuru da boyattım
92963ac9110d42729957bbef218fea9b.jpg

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 numara olmuş abi, sonunda istediğin gibi olmuştur herhalde
Jantları ne yaptın taktırdınmı?
Yok kardeşim jantlar olmadı önleri takarken lastikçi kalipere sürtme oldu bende vazgeçtim flanş falan lazım o zman da bijonda lazım olacak dedi çok masraf oluyor flanş bijon bilezik derken takması birde vazgeçtim satıyorum bende

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok kardeşim jantlar olmadı önleri takarken lastikçi kalipere sürtme oldu bende vazgeçtim flanş falan lazım o zman da bijonda lazım olacak dedi çok masraf oluyor flanş bijon bilezik derken takması birde vazgeçtim satıyorum bende
Yılan hikasyesine döndü diyosun jant işi:) Neyse sağlık olsun sonra denk gelirse direk renault jantı alırsın hiç sıkıntı olmaz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yılan hikasyesine döndü diyosun jant işi:) Neyse sağlık olsun sonra denk gelirse direk renault jantı alırsın hiç sıkıntı olmaz

enes sen bilirsin sürtme olmaması için bu flanş dediği şeyle jantlar takılsa masraflı oluyor ama neyse taksak bir sıkıntı yaratırmı ne dersin tavsiye edermisin keşke sıfır alsaydık jantı daha iyiolacakmış ucuz alalım derken daha pahalı oldu ama sıkıntı yaparmı ne dersin ailecek biniyoruz çünkü flanş takılınca önler dışarda arkalar içerde mi gözükür

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün aspirinle kapı döşemeleri ile tavanı sildim tavandan bez simsiyah oldu nedense sonra tekrar yeniden sileceğim

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagajı otomatik yaptık bugün, 3 düğmeli sustalı kumanda takmıştım bagaj düğmesine basınca bagaj açılıyor.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagajı otomatik yaptık bugün, 3 düğmeli sustalı kumanda takmıştım bagaj düğmesine basınca bagaj açılıyor.
Ooooo hayırlı olsun bende yaptırmak isterim ne lazım oluyor malzeme olarak kilit falan nasıl hangisinden

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En ucuzundan tofaş kilit motoru, kablo,röle
ayrıca merkezi kilitte bagaj çıkışı lazım
ama kilit motornu oraya sokmak , uydurmak biraz zorladı bizi. Amortisölere de el atabilirsem kendisi yukarı kalkacak açınca