Bursa iftar organizasyonu

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Buttim, Bursa-Yalova yolu üzerinde bulunan iş merkezinin ismidir. Özdilek'i mutlaka bilirsiniz, onun karşı tarafında kalan gökdelen var. Orası Buttim. Görükle ise Uludağ Üniversitesi'nin bitişiğindeki köyün ismidir. Sormak istediğiniz herhangi birşey olursa seve seve cevaplayabilirim:eyv

Özdilek'i bilmem mi mantar salatası ve arnavut ciğeri pek güzel olurdu Bursa'dan Narlı'ya dönerken alırdık, :nam nam smiley: Karşısında gökdelen hatırlamıyorum ya algıda seçememezlik ya da yeni sanırım yani 15 yıldan yeni demek istedim Buttim'i de öğrendim yakında Bursa benden sorulur havalarına girebilirim, küçük bir soru daha Tophane'ydi sanırım o feci merdivenlerin olduğu yer, o tarafta bir alışveriş merkezi görmüştüm 2 yıl önce eskiden olmadığından garipsemiştim, adı A falan değildi di mi, nedense öyle bir şey kalmış aklımda :soru İstanbul'da günden güne alışıyor da insan sanki orası hep eski günlerde kalacakmış gibi geliyor, aaa unutmadan Kaan parfümeri duruyor mu Gima'nın aralığı dolaylarında der konuyu daha fazla karıştırmamak üzere kaçarım:bant

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı iftarlar arkadaşlar...:eyv

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özdilek'i bilmem mi mantar salatası ve arnavut ciğeri pek güzel olurdu Bursa'dan Narlı'ya dönerken alırdık, :nam nam smiley: Karşısında gökdelen hatırlamıyorum ya algıda seçememezlik ya da yeni sanırım yani 15 yıldan yeni demek istedim Buttim'i de öğrendim yakında Bursa benden sorulur havalarına girebilirim, küçük bir soru daha Tophane'ydi sanırım o feci merdivenlerin olduğu yer, o tarafta bir alışveriş merkezi görmüştüm 2 yıl önce eskiden olmadığından garipsemiştim, adı A falan değildi di mi, nedense öyle bir şey kalmış aklımda :soru İstanbul'da günden güne alışıyor da insan sanki orası hep eski günlerde kalacakmış gibi geliyor, aaa unutmadan Kaan parfümeri duruyor mu Gima'nın aralığı dolaylarında der konuyu daha fazla karıştırmamak üzere kaçarım:bant

Gima mı benim bildiğim en son gima 2004de iflas etti gitti hacı ablam sen çok geride kaldın sankim:) o tophanenin karşısındaki alışveriş merkezi zafer plaza olucak böle piramid gibim bi şekli var hatırlarsın. Buttimde istanbul yolu üstünde terminale gelmeden önce yolu basit

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kağan Parfümeri hala orada maalesef, bizim hanım oranın abonesi de:D Buyurun bekleriz Bursa'ya:eyv

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o değilde bizim iftar ne oldu yav:D

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla şu anda ben, sen bir de Uğur var. Bir de C.Kağan katılabileceğini söyledi. Bursa ekibi yok ortada!! Nerde bu adamlar? Tatildeler mi acaba??:mad:

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla hoppp cemaat sess verinde yapalım bişiler genee tamam gelin iftarlar utkudan olacak:)

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kürşad ben mi yanlış okudum sen mi yanlış yazdın anlayamadım:slc Sen niye ısmarlamıyon kardeşim!!!:D

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakyaa hiç cevapta vermion iyimi:)