Bursa iftar organizasyonu

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olum yazılımı ben mi yazıyorum:D Sen gel, ben sana her zaman yemek ısmarlarım kardeşim:eyv

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Gima mı benim bildiğim en son gima 2004de iflas etti gitti hacı ablam sen çok geride kaldın sankim:) o tophanenin karşısındaki alışveriş merkezi zafer plaza olucak böle piramid gibim bi şekli var hatırlarsın. Buttimde istanbul yolu üstünde terminale gelmeden önce yolu basit

biz evi 97 de sattık sonraki gidişler sayılı ve çok konsantre gezmeler oldu haliyle ev olmadığı için doğrudur çağ dışı kaldığım :aytuğ

sönmezler gibi zengin ailesi mi bu zaferler de acep :D her yerde olan isim sönmezdi di mi:)
Kağan Parfümeri hala orada maalesef, bizim hanım oranın abonesi de:D Buyurun bekleriz Bursa'ya:eyv

valla o zamanlar yazlıkta bile herkesin dilindeydi kaan parfümeri kaan parfümeri diye, şansa bak sözlümün evi de hemen 1 sokak falan yan tarafta :deli bursa geleneği değil mi, çok alışveriş yapmam lazım oradan, amaç bursa esnafı kazansın hehe

Olum yazılımı ben mi yazıyorum:D Sen gel, ben sana her zaman yemek ısmarlarım kardeşim:eyv

aha bursalı bir yazılımcı daha mı, suyundan mı toprağından mı çıkıyor bu yazılımcılarkıhkıh

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben anlamam şimdi bana ısmarlıcanda diğerleri bakıcakmı yazık deel mi

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
medicabildeyim. İnşallah yarın taburcu edecekler

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla şu anda ben, sen bir de Uğur var. Bir de C.Kağan katılabileceğini söyledi. Bursa ekibi yok ortada!! Nerde bu adamlar? Tatildeler mi acaba??:mad:

C.Kağan Değil C.Kaan hehe

Bu Arada Katılımcı Azmı Olacak Ne
:soru

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence bizim iftar programı yalan oldu, nerde Furky, Dağhan, Mustafa İmren??? Ben de Cuma'dan itibaren yokum, önümüzdeki hafta yaparsınız artık!!!

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumartesiden sonra bende yokum.

Ramazan herkesi vurmuş
:slc:slc

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zuhaha bursaaa yalan olduk:):)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
zuhaha bursaaa yalan olduk:):)

org işleri zordur, zaman mekan ortam adam denkleştirmek kolay değil, biraz da şans yani.... gerçekleştimi güzel ve başarılı olmuş oluyor tabiki... yinede 5-10 kişi de olsa grup imajı ve aktivasyonu için başlanmış iş bitirilse ıyı olur... neticede, uyuma Bursa destek-ses ver.... :cool::ütü