Bursada Sunroof tamiri

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki bu anka sonradan sunroofta yapabiliyormu mesela benim megana sunroof yaparmı ?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüh ya benim araca montaj imkansızmıs sitesine girdim showroom kısmı var oraya tıkladım sectim benim aracı ama ona mümkün degilmiş ellerindeki hiç bir sunroof tipi demek sunroof yaptıramam ben benim araca :D

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüh ya benim araca montaj imkansızmıs sitesine girdim showroom kısmı var oraya tıkladım sectim benim aracı ama ona mümkün degilmiş ellerindeki hiç bir sunroof tipi demek sunroof yaptıramam ben benim araca :D

2500TL varsa orjinal sunroof u takarım sana kardeşim ;)

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İST/Bostancı sanayide vardı bi yer tam adını hatırlıyamadım ama bu Sunroof işini iyi yapanlardan Ankara uzak kaçar ama işte gönülde oraya gitmek ister bir arada bir derede kaldım İSTANBUL'da halledemezsem basar giderim ANKARA'ya zaten başka yolu yok yaz gelemden çözemem lazım bu işi :)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mert kardeşim yaptırdığın yerin adını banada söylermisin bende bi uğrıyım oraya 300-500'e çıkarsa yaptırırım bende hemen ama havalar biraz düzelsin.

tam isimi hatırlamıyorum yeride biraz aralardan gidiyordun :) bu hafta hava kötüydü gidemedim ama haftaya yaptırcağım gün haberleşiriz beraber gideriz konusuruz :) fiyat olarak max 350-400 olarak düşün :D

Son düzenleme: