Bursada Sunroof tamiri

Karadenizli81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonunda buldum yerimi haftaya yaptırıyorum yağmur bir geçsinde :) dökümden yapılmış 2 ayak değişcek, 300 civarınada halledicem inş :)
neresi bulduğunuz yer söyleyinde bizde yaptıralım..

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neresi bulduğunuz yer söyleyinde bizde yaptıralım..

bostancı sanayinin içinde tam bende hatırlamıyorum ama halkbankasının sokağından girince bir üst sokakta kalıyordu galiba, bende başka problemler çıktı daha gidip yaptıramadım, gelceğiniz gün gelip yardımcı olabilirim bulma konusunda :)

serkancan75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soruuf tamiri

Arkadaşlar Megane1 coupe'min sunroofundaki sağ tırnaklar kırılmış sanırım sağ tarafı kalkmıyor Bursada nerede yaptırabilirim? Servis komple sunroof değişçek diye bir şaka yaptı ve 2000tl fiyat verdi :D :D

arkadaşım ben aydında bu işle uğraşıyorum gelme imkanı olan varsa buyursun gelsin. sonruuf lar genelde plastik ayakları kırar bizde döküm olarak var yada motor dişlisini yada halatını sıyırır. hemsinin tamiri mümkün 200 ila 500 tl arasında deyişir.05555629323 numaradan ulaşabilirsiniz. saygılar

serkancan75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüm araçların sonruuf tamiri yapılır

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım ben aydında bu işle uğraşıyorum gelme imkanı olan varsa buyursun gelsin. sonruuf lar genelde plastik ayakları kırar bizde döküm olarak var yada motor dişlisini yada halatını sıyırır. hemsinin tamiri mümkün 200 ila 500 tl arasında deyişir.05555629323 numaradan ulaşabilirsiniz. saygılar

YA ARKADAŞ HER MEGANCININ MI BU SORUNU VAR BENİMDE AYAKLAR KIRIK. ARKADAŞLAR BENCE HEPİMİZ SUNROOF A VERECEĞİMİZ PARAYI BİRLEŞTİRİP İYİ BİR AVUKAT BULALIM. RENAULT FİRMASINDAN ALALIM PARAMIZI:d YADA SUNROFLARI FIRLATALIM FİRMANIN ÖNÜNE ETKİLİ OLUR GİBİ.

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YA ARKADAŞ HER MEGANCININ MI BU SORUNU VAR BENİMDE AYAKLAR KIRIK. ARKADAŞLAR BENCE HEPİMİZ SUNROOF A VERECEĞİMİZ PARAYI BİRLEŞTİRİP İYİ BİR AVUKAT BULALIM. RENAULT FİRMASINDAN ALALIM PARAMIZI:d YADA SUNROFLARI FIRLATALIM FİRMANIN ÖNÜNE ETKİLİ OLUR GİBİ.

malesef her coupe'cinin basına geliyor :) istanbulda 300-350, ankarada 250-300 civarı yapılıyor diye biliyorum :) siz ide'yi satıyordunuz karıştırmıyorsam (tech turkey'de görmüştüm :) )

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

geçmiş olsun.. garantisi bitmiş araca hiç bir şey yapamazsın. üzerindeki airbaglerin son kullanma tarihi de geçti (10 yıl).

not: forum kuralları gereği büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiğinden büyük harf kullanımı yasaktır.

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis 2.500 fiyat vermişti. tavan su alıyordu arka iç aydınlatmyı çıkartıp elimi içeri soktum kalın artık sıcaktan kurumuş enterasan parçalar çıkardım hala ne olduklarını bilmiyorum, yan kısmından bi ayakda set halinde çıktı. o gün bugün sorunsuz çalışıyor. ama çıkardığım parçaların ne olduğunu hala anlamış değilim:)

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malesef her coupe'cinin basına geliyor :) istanbulda 300-350, ankarada 250-300 civarı yapılıyor diye biliyorum :) siz ide'yi satıyordunuz karıştırmıyorsam (tech turkey'de görmüştüm :) )
evet orada ilanda vardı ancak fiyatı düşürmek zorunda kaldım sunroof arıza yapınca şuan sinopta memurluk yapıyorum uğraşamıycam.:D

eroll06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun.. garantisi bitmiş araca hiç bir şey yapamazsın. üzerindeki airbaglerin son kullanma tarihi de geçti (10 yıl).

not: forum kuralları gereği büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiğinden büyük harf kullanımı yasaktır.

hımmm forunlara pek alışkın değilim dikkat ederim artık...:D