Cam filmi hakkinda.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel ülkemde sık sık karşılaştığımız saçmalıklardan birisi de bazı şeylerin önce belirli standartları sağlamak şartıyla serbest bırakılması ve ardından yasaklanması şeklindeki uygulamalardır. Bundan en son nasibini alan da bir çok kullanıcının da tercih ettiği cam filmi uygulamasıdır.
Son günlerde özellikle Ankara'da gündemde olan cam filmi kontrolleri ve cezaları hakkında ne düşünüyorsunuz.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada cam fılmı ne cezamı yazıyorlar? ön cam filimli ise ceza yazabilirler, ama yan camlar serbest kaldı dıye haberler çıkmıştı.

düzeltme: diğer konuda okudum tekrar yasaklanmış hocam,

Son düzenleme:

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada cam fılmı ne cezamı yazıyorlar? ön cam filimli ise ceza yazabilirler, ama yan camlar serbest kaldı dıye haberler çıkmıştı.

düzeltme: diğer konuda okudum tekrar yasaklanmış hocam,

Hocam Ceza ne demek, bir hafta, on gündür sadece bu konuyu çalışıyorlar. hehe
Aşırı cam filmi uygulaması yapıp abartanlar var tamam ama, 1 numara, 2 numara, 1/2 numara ..... hiç affetmiyorlar maşallah.
Bunun da vergisini alsınlar da olsun bitsin ne bileyim 1 numara cam filmi 50 tl, 2 numara cam filmi 100 tl .... diye. Onlar da rahatlasın biz de. hehe

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Ceza ne demek, bir hafta, on gündür sadece bu konuyu çalışıyorlar. hehe
Aşırı cam filmi uygulaması yapıp abartanlar var tamam ama, 1 numara, 2 numara, 1/2 numara ..... hiç affetmiyorlar maşallah.
Bunun da vergisini alsınlar da olsun bitsin ne bileyim 1 numara cam filmi 50 tl, 2 numara cam filmi 100 tl .... diye. Onlar da rahatlasın biz de. hehe

bende aynı dusuncedeyım :D zaten çok şaşırmıştım serbest olduguna buraya kadarmış :D

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Aracımda ön yan camlarda 1 diğerleri 2 numara cam filmi var ( ön camda film yok) güneşten etkilenmiyorum arkada eşim yada çocuğum rahat ediyor bunun kime zararı var tabiki tüm camlara zifiri karanlık cam filmi çekilmesin ama bizim gibi insanca sürüşü ve emniyeti olumsuz etkilemeyecek cam filmi olana dokunmayın be kardeşim

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımda ön yan camlarda 1 diğerleri 2 numara cam filmi var ( ön camda film yok) güneşten etkilenmiyorum arkada eşim yada çocuğum rahat ediyor bunun kime zararı var tabiki tüm camlara zifiri karanlık cam filmi çekilmesin ama bizim gibi insanca sürüşü ve emniyeti olumsuz etkilemeyecek cam filmi olana dokunmayın be kardeşim

eşi , çocuğu olanın cam filmine ihtiyacı yok ....anladın sen :D

klima şeysi, göz alma hikaye...güneş gözlüğü var))

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel ülkemde sık sık karşılaştığımız saçmalıklardan birisi de bazı şeylerin önce belirli standartları sağlamak şartıyla serbest bırakılması ve ardından yasaklanması şeklindeki uygulamalardır. Bundan en son nasibini alan da bir çok kullanıcının da tercih ettiği cam filmi uygulamasıdır.
Son günlerde özellikle Ankara'da gündemde olan cam filmi kontrolleri ve cezaları hakkında ne düşünüyorsunuz.

kış lastiği de öyle oldu..
demek ki güç dengeleri birbiriyle savaşıyor...

arabayı çocuk mu sürüyo...adam mı sürüyo....arkada bazuka mı var...
polisler, askerler rahat rahat görsün demi...

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Önce oto aksesuarcıların cebi doldu şimdi de Devletin doluyor :) Serbest, yok yok vazgeçtim yasak olsun.. Serbest, şaka yaptım yasak.. Vardır bir bildikleri yasaklamalarında.

Prolen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paraları bitmiştir. Milletimiz yolunmayı pek sever. Milleti %40 ötv il yemleyip sonrada. Aaaa çok tepki geldi hadi 25 yapak diip milleti avuturlar böyle işte. Çok güzel oldu çok güzel herşeyi hakediyoruz.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
eşi , çocuğu olanın cam filmine ihtiyacı yok ....anladın sen :D

klima şeysi, göz alma hikaye...güneş gözlüğü var))
Araç içinde film cevirmiyoruz [emoji3][emoji3][emoji3]