Cam filmi hakkinda.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakinda tüvturk gaz borusuna sinek pisligini yapmis git sizdirmazlik al diyecek.

gazın olduğu yerde sinek olmaz...ölür))

hacı işin aslı...02 sensörümüzü bozuyolar, subabları eğdiriyolar, tirigeri dağıtıyolar....
çiğ yakıt atıyoz hep...tam yanmadan çıkıyo lpg de benzinde...egzoz, katalitikte çok ısınıyo bu yüzden..

o yüzden yapıyolar...yangın çıkmasın diye)))

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Perde yaptirsak cezası varmı [emoji848]

araca özel bod perde kullandım abi, içerisi gözukuyor dıye gıdıp fılm çektırmıstım ,çok başarılı değiller ve cam dısardan kötu duruyordu.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bu gün itibariyle akrabam cam filmi olan aracı ile muayene de sorun çıkmadan geçti

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu gün itibariyle akrabam cam filmi olan aracı ile muayene de sorun çıkmadan geçti

Hakikaten garip bi ulkeyiz. Muayene de gerci genel olarak baglayici degildir diye bi uyari var aorumluluk almiyor onlarda ama bu sistem eger yasak uzerineyse ve artik yasaklanmis olarak yururlukte olacaksa muayeneden ne diye geciriyorlar. Ya bi seyi tam olarak nasil yapabiliriz inanin goremeyecegiz herhalde her sey yarim yamalak olmak zorunda ki insanlar nasil magdur edilir bunu gorelim. Dertleri ne bunlarin acaba birileri yine para mi kazaniyor yoksa baska bi is mi var isin icinde bekleyecegiz gorecegiz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cuma günü muayene ye girdim 2 numara film var aracımda hafif kusur bile yazılmadı. Enterasan bir durum ama alıştık burası Türkiye.

filo67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonuç?? Sökeceğizmi şimdi filmleri? Sök Sök izleye benzedi bu film.. :))

smail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşımın aracını bugün geçirdik muayeneden hafif kusur olarak geçiyor hala.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Hakikaten garip bi ulkeyiz. Muayene de gerci genel olarak baglayici degildir diye bi uyari var aorumluluk almiyor onlarda ama bu sistem eger yasak uzerineyse ve artik yasaklanmis olarak yururlukte olacaksa muayeneden ne diye geciriyorlar. Ya bi seyi tam olarak nasil yapabiliriz inanin goremeyecegiz herhalde her sey yarim yamalak olmak zorunda ki insanlar nasil magdur edilir bunu gorelim. Dertleri ne bunlarin acaba birileri yine para mi kazaniyor yoksa baska bi is mi var isin icinde bekleyecegiz gorecegiz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
App plaka kalıyor cam filmi hafif kusur polis için ikiside cezalık birde yeni benzin zammı kapıda . Ben ne diye araba aldım bilmiyorum [emoji854]

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Filmd gelene kadar o kadar ceza yazilmasi gereken hayati trafik kusurlari ve suclari var ki.adam da film olmasi baskasina zarar vermez ama kirmuzida gecen serit ihlali yapan ters yone giren hanzolari once bi cezalasinlar.amac uzum yemek degil bagciyi dovmek olmus.plakasiz ruhsatsiz muayenesiz kasksiz ehliyetsiz ve egzos bagirta bagirta gezen motorcular icin 2 kez polisi aradim koordinat bile verdim ne gelen oldu ne giden.illa kendi adaletimizi asayisimizi kendimiz mi saglayalim texas mi burasi anlamadim.polis bunlarla ugrasmaktan biktik diyor soyleyince.sen o is icin para aliyorsun tabi ugrasican o uniforma ve silahi bosuna tasimiyorsun.ben mi ugrascam sanki.amaan neyse ben mi duzelticem insanlari.bu yasina gelmis koca koca adamlar , anasi babasi bisey verememis, ogretmenleri verememis askerde yedigi dayak akillandirmamis hala ayni tas ayni hamam.neyse uzatmayim.
Film olunca aracin ici gorunmuyormus bu kadar sacma bir bahane olamaz
.Aracin icini kim gorme ihtiyaci duyuyor, sapikmisin? Polis mi gormek istiyor , hayirdir polisler yuz tanima ve retina tanima teknolojisiyle donandi da bizim mi haberimiz yok? Gormeyle suc ve sucluyu taniyacak.ayni avm girislerinde guvenligin bagaj acmasi gibi.ne aradigini bilmeden bakiyor garibim sorsan bomba ariyor ama hayatinda hic gercek bomba gormemis garibim.kafasindaki bomba resmi filmlerden gordugu 4 dinamit lokumuna takili birkac kablo ve yanip sonen kirmizi bir isik.amaca hizmet etmeyen sacma uygulamalar iste sihirli degnek lazim anca hepsini duzeltmeye...