Cam Filmi Ve Tavan Kaplama Hk. Yardım

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
kim bilmiyorum kardesim bu işleri ? sen çok mu biliyorsun bu işleri adamı gönderiyorsun reklamcılara görmüsün orda 2 tane honda civic yapılırken reklamcı yav reklamcı en ucuz en dandik folyoyu kullanacaktır. hem ben adama referanslı kendim gittigim yerleri tavsiye ettim simdi senin ne zoruna gidiyor ? sıkıntı durumunda yardımcı olacak diyorsun sen bile bundan emin degilsin tam kaliteli olcagından ama benim tavsiye ettigim yerlerde %0 hata ile sıkıntısız yapıyorlar :eyv sen tavsiyeni yaptın bende tavsiyemi yaptım karar arkadasın kararı nedir simdi bu bana verdigin cevap ?
Teşekkürler iyi akşamlar sana.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nekadara yapıyor kardeşim bu beykoz?

mekaray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kim bilmiyorum kardesim bu işleri ? sen çok mu biliyorsun bu işleri adamı gönderiyorsun reklamcılara görmüsün orda 2 tane honda civic yapılırken reklamcı yav reklamcı en ucuz en dandik folyoyu kullanacaktır. hem ben adama referanslı kendim gittigim yerleri tavsiye ettim simdi senin ne zoruna gidiyor ? sıkıntı durumunda yardımcı olacak diyorsun sen bile bundan emin degilsin tam kaliteli olcagından ama benim tavsiye ettigim yerlerde %0 hata ile sıkıntısız yapıyorlar :eyv sen tavsiyeni yaptın bende tavsiyemi yaptım karar arkadasın kararı nedir simdi bu bana verdigin cevap ?
Hocam Eyw. Sagolasın Ama Avrupa Yakasına Gecmem Sıkıntı Bıraz İş Nedenıyle Yogunlukdan Anadolu Yakasında Arıyorum Kı Bos Bı Anımda Goturup Yaptırayım Anıl Abının Verdıgı Lınkede Bakdım Sımdı Daha Once Gorduklerım Gıbı Dandık Durmuyor Ama Kullanılan Malzemeyı Tabıkı Bılemeyız Muamma :)

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Abi Pekı Bu Cam Filmi Ve Tavan Folyo Kapmalaması İçin Fıyat Fıkrınız Var Mı ? Ne KAdara Yapıyorlar ?
60-70 arası bişeydi.Üniversiteden sınıf arkadaşım dükkanın sahibi.Çocuk diyorki dükkan maslakta olsa 150den aşağı yapmam diyor.Bu fiyatı beykoz tarafındayım diye yapıyorum diyor

mekaray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

60-70 arası bişeydi.Üniversiteden sınıf arkadaşım dükkanın sahibi.Çocuk diyorki dükkan maslakta olsa 150den aşağı yapmam diyor.Bu fiyatı beykoz tarafındayım diye yapıyorum diyor
Pekı Siz Ne Zaman gıtmeyı Dusunuyorsunuz Abı Fıyat Guzel Sizinde bu Kadar Tavsıye Ettıgınıze Gore işçilik Ve Malzemede Guzeldır Dıye Dusunuyorum Sonucda Sizde yaptıracaksınız Ilerde Sorun yasanmasını Kımse İstemez

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Pekı Siz Ne Zaman gıtmeyı Dusunuyorsunuz Abı Fıyat Guzel Sizinde bu Kadar Tavsıye Ettıgınıze Gore işçilik Ve Malzemede Guzeldır Dıye Dusunuyorum Sonucda Sizde yaptıracaksınız Ilerde Sorun yasanmasını Kımse İstemez
Aynen fluence'ime yaptırıcam bende.Ben yarın yarım gün çalışıyorum vaktim olursa yarın giderim belki olmassa haftaya falan olabilir

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
giderken benide al anıl bereber gidelim..