Cam Filmi Ve Tavan Kaplama Hk. Yardım

mekaray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aynen fluence'ime yaptırıcam bende.Ben yarın yarım gün çalışıyorum vaktim olursa yarın giderim belki olmassa haftaya falan olabilir
Anladım Abi Ben Yarın Calısıyorum Ama Senın Dedıgın Yer Yattı Aklıma Ben Gıdebılırsem Cumartesıye Anca Gıdebılırım Randevu Almak Gerekıyor Mu ?

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Anladım Abi Ben Yarın Calısıyorum Ama Senın Dedıgın Yer Yattı Aklıma Ben Gıdebılırsem Cumartesıye Anca Gıdebılırım Randevu Almak Gerekıyor Mu ?
İstersen konuşurum ben arkadaşla.Çünkü bazen montaja falan gidiyorlar bina giydirme vs oluyor.Yağmurlu gün dışında her gün gelebilirsin he bide rüzgar fazla olmıycak çünkü kapalı alanına araba girmiyor dükkanın :)

mekaray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

İstersen konuşurum ben arkadaşla.Çünkü bazen montaja falan gidiyorlar bina giydirme vs oluyor.Yağmurlu gün dışında her gün gelebilirsin he bide rüzgar fazla olmıycak çünkü kapalı alanına araba girmiyor dükkanın :)
Anladım Kıs Gelmeden Bıran Önce Gıtmek LAzım Demekkı :)

mekaray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Aynen iyi olur.Yarın size özel mesaj atarım
tmmdır Abi Beklıyorum tesekkur Ederım Sanada Tum Ilgılenen Arkadaslarada

mekaray

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arkadaşım reklam dükkanı var çubukluda..Alp reklam

Bende tavanımı parlak siyah folyo ile kaplatıcam isterseniz sizde gelin
Abı Msjın İçin Tesekkurler Ordan Yazdım Ama Msj Kutun Doluymus Ole Dedı :) Ben Su An İş Geregı Ankaradayım Pazartesı Donucem Buyuk İhtımal İrtibat Numarası Falan Yazarsan Arkadasların Sevınırım Abı Ilgın İçin Tesekkurler

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

60-70 arası bişeydi.Üniversiteden sınıf arkadaşım dükkanın sahibi.Çocuk diyorki dükkan maslakta olsa 150den aşağı yapmam diyor.Bu fiyatı beykoz tarafındayım diye yapıyorum diyor

fiyat çok iyi imiş, bendemi gelip yaptırsam diye düşünüyorum

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Abı Msjın İçin Tesekkurler Ordan Yazdım Ama Msj Kutun Doluymus Ole Dedı :) Ben Su An İş Geregı Ankaradayım Pazartesı Donucem Buyuk İhtımal İrtibat Numarası Falan Yazarsan Arkadasların Sevınırım Abı Ilgın İçin Tesekkurler
tmm posta kutumu boşalttım şimdi..numarasını veriyorum arkadasın özelden :eyv

fiyat çok iyi imiş, bendemi gelip yaptırsam diye düşünüyorum
Buyur gel abi ben dün gidemedim belki bugün gidicem