Cam Filmi Yasak mı?

SrC@N

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç gerek yok yaptırdığınız para + ceza parası insanı baya sinir etmeye yetiyor.
Ben önceki aracım ile 3 sene 3 no cam filmi ile (içerisi gündüz bile gözükmüyordu) gezdim hiç bir şekilde ceza yemedim.
Megane ı aldım 1 hafta sonra 2 no lu cam filmimden ceza yedim.
Rahat rahat gezmek varken gerek yok..

beofone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç gerek yok yaptırdığınız para + ceza parası insanı baya sinir etmeye yetiyor.
Ben önceki aracım ile 3 sene 3 no cam filmi ile (içerisi gündüz bile gözükmüyordu) gezdim hiç bir şekilde ceza yemedim.
Megane ı aldım 1 hafta sonra 2 no lu cam filmimden ceza yedim.
Rahat rahat gezmek varken gerek yok..

Modifiye yaptırdığım Reno Europa ile yıllarca modifiyeli dolaştım. Hep o korkuyu yaşadım. Ne zamanki Clio 3'e geçtim, hiçbirşey yaptırmadım ve tamamen yola konsantre oldum :)

Clio 4'te de aynı yolu izleyeceğim :) Tedirgin araba kullanmak gerçekten çok kötü.

Serdar Gurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar icin tesekkurler. Camcilar 150 tl fiyat verdi, citalari felan sokerek yapiyoruz daha saglam oluyor diyorlar ama onlara da cok guvenemedigim icin yetkili servisi merak ettim. En azindan ellerinde kalirsa yetkili serviste kalsin:)) Ama 400 TL de cok ya, o fiyata araci komple filmlemeleri lazim:)

BHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trafik Yönetmeliği Md 63/6 : Ayrıca, taşıtların camlarının görüntüyü değiştirecek seviyede renkli kullanımı veya camların üzerine renkli film tabakaları yapıştırılması yasaktır. Hep aynı örnek veriliyor polisin yanlış maddeden ceza yazması ve bir avukatın dişli ve inatçı çıkması sonucu o haber başka bir örneğinede rastlamadım ben. Polise bundan bahsederseniz ben yazayımda sen mahkemeye gidip itiraz et der. Bankaların kredi kartı ücretine döndü bu iş bireysel açılan davalar bir şey ifade etmez emsal olsa bile sizinde dava açmanız gerekir.Uğraşır durursunuz.Mahkemeye işiniz düşmemişse bunu anlayamazsınız yok düştüyse yolunuz mahkemeye bir şekilde zaten ne demek istediğimi anladınız .