Cam filmini ruhsata işletme..

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eee o zaman gözlerim normal plakayı ayırt edemıyor app kullanmak zorundayım desem APP Plakayıda ısletsem olmamı acaba ? :D

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence öyle birşsey mumkun değil
Takipçimize sordum mümkün değil diyor

Sercan

Sercan SALBACAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
film işlenmiyor ruhsata ama siyah cam işleniyor lazerle karartilan yada daha farkli yollarla yapilan...
ben bi arkadaşimda görmüştüm hatta camlar ruhsata işli dediğinde hadi be dalga geçme demiştim ruhsati açtiğimda bu araç orjinal renkli camdır yaziyodu..
arkadaşimda bürokrat değil arabasida mercedes değil...kendisinin otoyikamasi var arabada doğan:)

feron29

Ferhat AYDIN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bu konu hakkında ben bişeyler duydum ama bildiim kadarıyla %30 olanlar serbestmiş %10 ve %5 ler yasakmış yani koyu cam filmi yasak ama açık cam filmi serbest diye biliyorum ben

Görkem

Bilgi Girilmemiş
:eyvBöyle birşey yok Burak, bence deneme

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her cama siyah örtü geçirelim kafa kuş 12 3

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hafif kusurlu olayına aldanmayın. Benim araç tüvtürkde hafif kusurlu yazıyor.
Ama araç cam filminden men yemiş durumda. Normal yollardan men kaldırılmasının çözümü filmleri söküp tekrar muayeneden geçmek.
Yani tekrar 150TL bayılarak egzos vs gibi olaylar varsa söküp orjinale çevirmek gerek.
Aracınızın içini saklamayın. İçine biraz öze gösterin içini döksün :)

ess

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tüv türke gittim cam işletiliyormu dedim filmleri işletmek istiyorum dedim bide tavanım siyak onuda isletmek istiyorum dedim cam filmleri hic bi sekilde islenmiyor dedi eyer orjinal camların siyahsa belki işleyebiliriz ek 1 dosyası alıcaksın tespit edicez dedi tespit icin ücret ödemiceksin sadece nüsha degisir onun icin ücret edersin dedi oda camın orjinalınde olucak film degil tavan icinse aynı sekilde ek1 dosyası doldurulacak araca boya faturası kesilecek kontrol edilcek sonra trafik subeden nushalar degisicek siyah beyaz diye dedi yani cam filmi hic bir sekilde islenmiyor bunu bizzat tuvturkten sordum ve ögrendim

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet cam filmi kesinlikle işlenmiyor zaten camın alt köşesindeki küçük yazılardan anlaşılıyor camın orjinalden renkli yada filmli olup olmadığı ordan çözüyor TüvTürk'tekiler bu arada 2 ay önce bende yaptırmıştım benim Coupe'nin muanesini cam filmi dışında kusursuz geçti şükür uğraştırmadılar git sök gel falan diye.