Cam Krikolarımız Gelmiş :)

tekno06

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultun sistemi bu beğenmiyorsan git sat arkadaşım

Adamlar değiştirsede suç

Kusura bakmayın da siz ya muz cumhuriyetinde yaşıyorsunuz, ya paranız ve zamanınız bol, yada markayı savunan servis elemanısınız.

Kafanız mı güzel yav bu neyin kafası Allah aşkına! Flash Tv, Vatan TV kafası yaşayanlara taş çıkartırsınız!

Cam krikosu 2,5 ayda değişmiş diyoruz. Bunun absürt bir durum olduğunu anlayamayacak kadar idrak yolu enfeksiyonuna maruz kalmışsınız.

Akşam akşam sinir oldum ya la!!!

Bu arada [MENTION=2426]kadir[/MENTION] Sağlam arkadaş, "dahi" anlamındaki "de" ayrı yazılır.

Saygılar, iyi akşamlar.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kusura bakmayın da siz ya muz cumhuriyetinde yaşıyorsunuz, ya paranız ve zamanınız bol, yada markayı savunan servis elemanısınız.

Kafanız mı güzel yav bu neyin kafası Allah aşkına! Flash Tv, Vatan TV kafası yaşayanlara taş çıkartırsınız!

Cam krikosu 2,5 ayda değişmiş diyoruz. Bunun absürt bir durum olduğunu anlayamayacak kadar idrak yolu enfeksiyonuna maruz kalmışsınız.

Bu arada [MENTION=2426]kadir[/MENTION] Sağlam arkadaş, "dahi" anlamındaki "de" ayrı yazılır.

Saygılar, iyi akşamlar.

Kusura bakmayın ama imla kurallarını sizden öğrenecek değilim.

Ben 30.000 km'yi bulmadan baskı balatasını sıyıran Opel de gördüm . 1 haftalıkken Motor dağıtan Opel Insignia da gördüm.

Asıl siz nerede yaşıyorsunuz ? Ayrıca Flash TV izleyenler insan değil mi ? Herkesin yaşam standartları aynı olacak diye bir şey yok...
Her şey bir kenara Renault müşterilerine sahip çıkan bir firma .

10 yıllık megane'nın soyulan kapı kolları , açı kaydırıcısı , döner kondaktörü servislerde , aracın servis bakımına göre ücretsiz veya yarı yarıya ödemeli olarak yaptırıldığı bir marka RENAULT .
İsmimde Kadir Salim , sağlam değil patavatsızlığın lüzumu yok .
Seni hatırladım , her yanı yamalı gibi boyanmış Lagunayı alan adamsın Acın büyük benim yapacak bir şeyim yok . Bizim paramız seni ilgilendirmez , para konusuna gelince paramız çok , çok şükür.
Foruma üye olduğundan beri bir kaşıntınız var . İlk Webmaster'ımıza laf attın şimdide Renault'a .
İsterseniz sizi diğer markalara adrese teslim postalayabiliriz .

Lütfen forum içinde ki düzeni bozmayın tadımız kaçar !

tekno06

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ovv tehdit edildim! :) En erkek sensun helal olsun saa daa. Tehditin beni korkuttuğu icin geri vites yapıyorum. Temiz bir sayfa acıp baştan başlayalım.

Birşeyi merak ettim. 2.5 ayda cam krikosu değişimine normal diyen biri, balata yada yağ değişimi icin ne kadar zaman verebilir? Bir de bu sebepten dolayi servise laf soktuğum halde, sen neden ustune alınıp servisi savundun?

Telefonumdan Tapatalk ile Gönderildi

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hatayı yapan servis mi? Renault fabrikası mı? Kangoolar Türkiye'de yapılmıyor bu arada...

Forum ortamında gerginlik yapmayın tekno06.

Bu sizi ilk uyarım, forum kuralları gereği uygulanır. Forumun düzenini bozacak hareketlerde bulunmayın.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu arada @kadir Sağlam arkadaş, "dahi" anlamındaki "de" ayrı yazılır.

Saygılar, iyi akşamlar.

Kusura bakmayın ama 2.5 ayda değişen parça biraz yaygın çalışmalarından dolayı.
Ben serviste olmayan parçayı 1 hafta içinde temin ettirdim.
Renaultla alakalı bir şeyim yok. Sadece kullanıcıyım.
Biraz cazgır olmanız gerekiyor servistekilere biraz bilginizi göstermelisiniz bilmem anlatabildim mi ?
Şuan kullandığın arabadan memnun değil misin değilsen sat zor bir şey değil.
Satıp şahin alabilirsin onların parçası bende bile var :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ovv tehdit edildim! :) En erkek sensun helal olsun saa daa. Tehditin beni korkuttuğu icin geri vites yapıyorum. Temiz bir sayfa acıp baştan başlayalım.

Birşeyi merak ettim. 2.5 ayda cam krikosu değişimine normal diyen biri, balata yada yağ değişimi icin ne kadar zaman verebilir? Bir de bu sebepten dolayi servise laf soktuğum halde, sen neden ustune alınıp servisi savundun?

Telefonumdan Tapatalk ile Gönderildi
Servislerde ihtiyaç dahilinde getiriyor parçayı.
Özellikle Volkswagen , Opel yedek parça konusunda olsun tamir konusunda olsun sıkıntılı . Yapamıyorlar .

Şu markayı alın diyecem ama yok El arabası , bisiklete yönelin bence :D Sıfır emisyon var :D

tekno06

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginç insanlarsınız. :)

Özellikle @Emir38 konuya ani olarak yatay geçiş yapmış ve dikkate değer biriymiş gibi estirmiş. :) O metni oraya yazmayıp bana özel mesaj göndermen gerekiyordu. Öğrenecek şeylerin olduğunu düşünüyorum. Yanlış anlama, herkes herşeyi çok iyi bilemez kesinlikle ve insan ömrü boyunca eğitimini sürdürmelidir. Seni kendi forumuma davet ediyorum. Site yönetme konusunda bilgi alışverişi yapabiliriz. (www.stilotr.net)

@Kadir Sağlam şuanki 2006 model Laguna II Phase II Privilage aracımdam memnun olmadığma dair herhangi birşey yazmadım. Keyfime düşkün biri olduğum için genellikle donanım zengini araçlar tercih ederim.

Bugüne kadar 10'dan fazla arabam oldu ama ben hayatımda hiç servise gitmedim.

Arkadaşlar beni yanlış anlamayın. Hepimiz müşteri olarak aynı taraftayız. Önceki yazdıklarım ve şuan yazacaklarımı Renault markasına indirgemeyin. Tüm markalar için gerçerli bir durumdur bu. @Burakdemirel dünyanın parasını verip sıfır araba almışsın. Camında problem olmuştur, plastik aksamında sıkıntılar oluşmuştur, bunlar olur. Lakin önemli olan nokta servisi kendi haline bırakmayıp, işlerinizi en fazla bir haftada hallettirmenizdir. Dedimya ben hayatımda hiç servise gitmedim. Ama gidecek olursam ve sıkıntımı 2,5 ayda çözemezlerse, inanın büyük konuşmuyorum ve abartmıyorum, o servisin müdürünü hala o koltukta oturtturmam!

Herkes işini düzgün yapmalı. Toplum olarak aramızda çürük elma barındırırsak gün gelir bizim de başımıza dert çıkarır. Biraz önce trafikteyken akıl almaz bir kazaya şahit oldum. Yol kenarını süpüren devasa temizlik kamyonlarını bilirsiniz. Milletin işten eve dönüş saatinde, ana bulvarın sol şeridinde ilerlerken, adamın biri gelmiş arkadan gömmüş. Panjur, arka koltuğa yapışacak kadar büzülmüş araba. :( Kime ne dersinki! Söyleyecek çok şey var.........

Artık bu konuyu takip etmeyi bırakıyorum. Kafanızı şişirdiysem kusura bakmayın, para sizin zevk sizin, keyif sizindir. Allah kaza bela vermesin, keyifli sürüşler dilerim.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl web mastersın bilmiyorum ama Forum'un F harfinden anladığın yok . İşin gücün insanları tahrik etmek .
İsmime bir kere daha Kadir Sağlam diye yazarsan teknik arızalı 06 bey bu forumda ki son mesajın olur bilmiş ol.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Nasıl web mastersın bilmiyorum ama Forum'un F harfinden anladığın yok . İşin gücün insanları tahrik etmek .
İsmime bir kere daha Kadir Sağlam diye yazarsan teknik arızalı 06 bey bu forumda ki son mesajın olur bilmiş ol.
Bu zamana kadar beklediğiniz hata Kadir,gerekeni az önce yaptım...

mutluavan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultun sistemi bu beğenmiyorsan git sat arkadaşım

ne yani renault kullanıyoruz, seviyoruz ama 2.5 ay az süremi.git sat demek bence saçmalıktan başka birşey değil.Normal şartlarda bir ürünün garanti sürecinde en geç onarımı 30 iş günüdür.adam renault kullanıyor diye aylarca beklemek zorunda değil.asıl siz bu kafayla giderseniz mağdur olmaya mahkumsunuz.tut ki aracın daha büyük bir sorunu var ve bu kişi aracını sürekli kullanmak zorunda servisinde canı 5 ayda getirmek istedi adam 5 ay beklemek zorunda mı.Bende bir renault sahibiyim ve renaultu çok seviyorum ama seviyorum diyede 2.5 ay beklemek zorunda değilim hangi çağda yaşıyoruz.kargo desen fransadan çıksa en geç 1 hafta diyelim.bence bu gecikme tamamen servisin ihmalkarlığı.bende bulunduğum yerdeki servisten çokta memnun değilim.