Cam Krikolarımız Gelmiş :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ediyorum tekrar yeni bir Polimik daha yasanmasin lutfen

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mutluavan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ediyorum tekrar yeni bir Polimik daha yasanmasin l

Artık birşeyler yazmaya korkarmı olacağız ben polemik olsun diye yazmadım.Bu benim şahsi düşüncem.Ayrıca renaultun sistemi bu deniliyor böyle bir sistemden yeni haberim oldu. Sanmıyorum renaultun sisteminde 2.5 ay bekleme olduğunu bu olay sadece ilgili servisin sorumsuzuğu olduğunu düşünüyorum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Artık birşeyler yazmaya korkarmı olacağız ben polemik olsun diye yazmadım.Bu benim şahsi düşüncem.Ayrıca renaultun sistemi bu deniliyor böyle bir sistemden yeni haberim oldu. Sanmıyorum renaultun sisteminde 2.5 ay bekleme olduğunu bu olay sadece ilgili servisin sorumsuzuğu olduğunu düşünüyorum.
Sıkıntı yok Mutlu kardeşim... :eyv
Türkiye'de olmayan yedek parçalar bile 15 gün içinde Fransa'dan tedarik ediliyor,lakin şu sıralar yedek parça konusunda gerçekten sıkıntı varmış,bunu yetkili servislerde söylüyor,backorderda bekleyen siparişlerimiz çoğaldı diyorlardı...

• Beğen
Tepkiler: mutluavan

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Korkar Olmaniza gerek yok Mutlu bey hersey yolunda :eyv

Ben sadece cozulmus bir olay icin tekrardan bir polimik olmamasi adina belirtme yaptim !

Sizinde bahsettiginiz gibi servisin ilgisizligi bas gostermekte her servis ayni sistemde ve disiplinde islerini yurutemez burada bir zaviyat elbette var..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar ustanın dediği gibi yedek parca temininde sorun var tabi bu haklı olduğunu göstermez servisin ancak bilgim dahilinde söylüyorum fransadan kargo 15 iş günü içinde geliyor. Ama o stilo fanlı arkadaş ukalaca bu forumda yazı yazması ayıp tarzı yüzünden kendini banlattı anladığım kadarıyla konuyu yeni okudum haketmiş eline sağlık usta. Burda birşeye dikkat etmiyor yeni üye arkadaşlar reno alıyorsun bilgi edinmek istiyorsun google da aratıyorsun direk biz çıkıyorsak demekki potansiyali yüksek bu forumun adabı da hit i katar yüksek. Bu aileyi mahalle kahvehanesi sanmasınlar kaldı ki bu 06 arkadaş bu tip konuşmayla orda da barınamaz !

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke süre belirtmeseymişim yaşım itibarıyla forumda herkese sonsuz saygı gösteriyorum. Kendisinin yaptığı hakikaten ayıp daha fazlasını söylemeye benim yetkim yok, abilerimiz gerekeni yapmışlar. Teşekkür ederim. Cam krikolarını sadece ses yaptığı için değişimini istemiştik ve sürenin uzaması da bir sıkıntı yaratmadı eğer camın açılıp kapanışında bir problem olmuş olsaydı durumun ve sürenin kesinlikle farklı olacağına inanıyorum. Biz Renault'un servis kalitesinden gayet memnunuz. Adamlar bir yağını kontrol etmek için aldıkları arabayı bile özenle iç dış yıkadıktan sonra veriyorlar. Servise gittiğimde görülen manzara zaten mükemmel. Aracınızı çekiyorsunuz servis danışmanınız başınızda bitiyor. En eski arabaya bile en yüksek özenle biniliyor ve kullanılıyor. Bundan önceki bakımımızda randevu almayı unutmuş ve aracı götürmüştük bizi mağdur etmeden geri çevirmeden aracı bakıma almışlardı. Daha sayamayacağım müşteri memnuniyeti ve candanlık... Hal böyleyken bu laflar hiç ama hiç adil değil bence. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum biraz uzun yazdım kusura bakmayın. Murat Karahan abimizinde dediği gibi adabı da hiti kadar yüksek olan bu forumda kimse seviyesini düşürmez medenice gerekeni yapar. RFC:eyvreno:eyv

rsc86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke süre belirtmeseymişim yaşım itibarıyla forumda herkese sonsuz saygı gösteriyorum. Kendisinin yaptığı hakikaten ayıp daha fazlasını söylemeye benim yetkim yok, abilerimiz gerekeni yapmışlar. Teşekkür ederim. Cam krikolarını sadece ses yaptığı için değişimini istemiştik ve sürenin uzaması da bir sıkıntı yaratmadı eğer camın açılıp kapanışında bir problem olmuş olsaydı durumun ve sürenin kesinlikle farklı olacağına inanıyorum. Biz Renault'un servis kalitesinden gayet memnunuz. Adamlar bir yağını kontrol etmek için aldıkları arabayı bile özenle iç dış yıkadıktan sonra veriyorlar. Servise gittiğimde görülen manzara zaten mükemmel. Aracınızı çekiyorsunuz servis danışmanınız başınızda bitiyor. En eski arabaya bile en yüksek özenle biniliyor ve kullanılıyor. Bundan önceki bakımımızda randevu almayı unutmuş ve aracı götürmüştük bizi mağdur etmeden geri çevirmeden aracı bakıma almışlardı. Daha sayamayacağım müşteri memnuniyeti ve candanlık... Hal böyleyken bu laflar hiç ama hiç adil değil bence. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum biraz uzun yazdım kusura bakmayın. Murat Karahan abimizinde dediği gibi adabı da hiti kadar yüksek olan bu forumda kimse seviyesini düşürmez medenice gerekeni yapar. RFC:eyvreno:eyv
güle güle kulanın cam motorlarınızı

rsc86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kulanın cam motorlarınızı eklemek istediğim bir şeyde var yedek parça 15 gün içerisinde ana depoya gelsede firmaların parça dağıtım prosedürü vardır

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kulanın cam motorlarınızı eklemek istediğim bir şeyde var yedek parça 15 gün içerisinde ana depoya gelsede firmaların parça dağıtım prosedürü vardır

Teşekkür ederim tam olarak bilmemekle beraber aciliyetine göre sıralıyorlar heralde:soru

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Firmalarada hak vermek lazım onca kullanıcıları var hele Renault Türkiye'nin en çok satan otomobil firmalarından biri bence yedek parça gecikmesi normal.