Captur Geri Görüş Kamerası...

yaman71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar capture dci icon alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.henüz aracı teslim almadım ama.ismim burhan, öğretmenim.serviste geri görüş kamerası taktırayım dedim.adamlar dikiz aynasına göre yapılıyor.kendi navi ekranda görülmüyor dedi.ben de sadece geri görüş kamerası alarak problemi çözebilirim sanmıştım.

bu olayın tam aslı nedir.gerçekten kamera için dikiz ayna vs değişmesi mi gerekiyor.kendi r-link den görülmüyor mu.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar capture dci icon alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.henüz aracı teslim almadım ama.ismim burhan, öğretmenim.serviste geri görüş kamerası taktırayım dedim.adamlar dikiz aynasına göre yapılıyor.kendi navi ekranda görülmüyor dedi.ben de sadece geri görüş kamerası alarak problemi çözebilirim sanmıştım.

bu olayın tam aslı nedir.gerçekten kamera için dikiz ayna vs değişmesi mi gerekiyor.kendi r-link den görülmüyor mu.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Aramıza hoşlgeldiniz aracınız hayırlı olsun. Kendinizi Üye tanıtım kısmında tanırsanız sizi daha iyi tanımış oluruz İyi Forumlar Dilerim. Captur olan başta Mustafa abi ve diğer arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/

yaman71

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşlgeldiniz aracınız hayırlı olsun. Kendinizi Üye tanıtım kısmında tanırsanız sizi daha iyi tanımış oluruz İyi Forumlar Dilerim. Captur olan başta Mustafa abi ve diğer arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

http://www.renaultfanclub.com/renault-fan-club-uye-tanitimlari/

uyarı için teşekkür ederim.gerekeni yaptım.selamlar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Aracınızda R-Link varsa geri görüş kamerası takılabiliyor, R-NAV varsa servis olmaz diyor lakin oluyor, Clio 4 bölümünde buna ait konu var, forumdan arkadaşlarımız bu işi çözdüler, R-NAV da video bile oynatabiliyoruz...

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geri görüş olayı çözüldü mü abi? en son şemalar filan vardı navi kilitleniyo filan diyorlardı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
geri görüş olayı çözüldü mü abi? en son şemalar filan vardı navi kilitleniyo filan diyorlardı.
Çözdüler kardeşim, konunun içinde bir yerlerde açıklaması vardı...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Merhaba
Bende geri görüş kamerası ve R link var.Bu Rlink nasıl birşey? Ücretli bir yazılımmı ? Mesela mail ayarı yapıyorum ama çalışmoyor.Sadece twitter hesabı aktif oldu. Trafik durumu çalışmıyor.

batuavran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta da geri görüş kamerası sonradan takılmış. önceki sahibi 300 tl ye mal oldu dedi. fakat görüntüde kayma oluyor. kamera ntsc değilmiş o yüzden oluyormuş. kamerayı değiştirirsem öğreneceğim.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş