Captur Geri Görüş Kamerası...

erman67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aracimda r_nav sistemi mevcut ve kamera yok.ben aracima menavrus yazilimi kurdum ve" video oynatma+igo navi+geri gorus kamerasi" paketi iceriyor.ben kamera taktirmadim arkaya ihtiyac duymadigim icin fakat suanda yazilim olarak cihaz destegi var.menavrus yazip nette ararsaniz gerekli bilgiye ulasirsiniz.ayrica bu yazilim sayesinde igo navigasyon programini herzaman guncel olarak kullanabilirsiniz bilginize.

svcnmrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba, 2013 model icon donanımdaki captur aracıma geri görüş kamerası taktırabiliyor muyum? illa ki r-link mi olması lazım?

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba, 2013 model icon donanımdaki captur aracıma geri görüş kamerası taktırabiliyor muyum? illa ki r-link mi olması lazım?

Taktırabilirsiniz. Bazı arkadaşlar R-Nav'a taktırmayı tercih ettiler ve bazıları da (benim gibi) harici bir cihaz (LCD gömülü dikiz aynası + 2 adet kamera) ile işini gördü.

Buraya bi bakın...:

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=86935&p=957905&viewfull=1#post957905

mehoguzbulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkeze merhaba 2016 model captur'um var aracımdaki orjinal r-nav'a geri görüş kamerası taktırdım.Gayette başarılı ...

fearfactory

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu işler ile uğraşmaya değmez diyorum,direkt olarak dikiz aynalı alıp captura bağlasak daha iyi olmaz mı?

fearfactory

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar geri gorus kamerasi almak istiyorum,clio 4 icin plaka lambaligina takilan pal sistem bir kamera buldum,sizce uyumlu olabilir mi,deneyen ve bu konuda bilgisi olan bir arkadas aciklayabilir mi,simdiden tesekkur ederim...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kizilsakal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızda R-Link varsa geri görüş kamerası takılabiliyor, R-NAV varsa servis olmaz diyor lakin oluyor, Clio 4 bölümünde buna ait konu var, forumdan arkadaşlarımız bu işi çözdüler, R-NAV da video bile oynatabiliyoruz...
Mustafa Bey, rlinke geri gorus kamerası takılabileceğine dair bilgi varsa nerden temin edebilirim, yardımcıolabilir misiniz. Çok teşekkürler

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis takıyor ve r nav ı ayarlıyor bilgisayar ile. clio 4 için böyle . aynı cihaz sanırım captur daki de. korsan yazılım ile de oluyor. çok daha ucuza mal oluyor. ama benim gibi orjinal olsun diyorsanız plaka lambasını servis takıyor . 400 tl civarı. korsan olsa ve kendiniz monte etseniz kamera 50 tl civarı bulunabiliyormuş.