Captur Ses Sistemi

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
hocam kaç gündür çok yokladım ama sitede dönen olmadı maalesef dönör olarak dinleyeceğin bir araç bulamadım kimse yardımsever değil :(

İşçilik dahil 500 TL fiyat nasıl peki Hertz DSK için.Alpine ile aynı fiyat olur dedi arkadaş.

Ön konsolda bulunan kısımlar boş oluyor oraya kablo çekmek gerekiyor dedi.Bu kablo çekim ücetide 500 TL içinde.

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşçilik dahil 500 TL fiyat nasıl peki Hertz DSK için.Alpine ile aynı fiyat olur dedi arkadaş.

Ön konsolda bulunan kısımlar boş oluyor oraya kablo çekmek gerekiyor dedi.Bu kablo çekim ücetide 500 TL içinde.

Özen Hi-Fi de dsk lar yani Dieci ler 307tl oda direk netde pazarlıksız indirimli fiyatı belki o fiyat dahada zorlanabilir bilmiyorum.

İstanbul İşçilik ücretlerini bilmiyorum ama ben adanada Ön iki hoparlör, bir Deck çeviri, 1 adet subwoofer, 1 anfi komple ön konsoldaki tweeterlara kablo,ön hoparlörlere kablo, anfiye kablo, sub woofera kablo + işçilik dahil 200tl verdimki oda adananın en kaliteli ekibi ve pahalı sayılan bir yer.

size takılacak ve harcanak emek ancak bunun yarısı kadar ya var ya yok bence taş çatlasın adanada 100tllik bir iş ama diyorum ya İstanbulu bilmiyorum.

eğer ürünü satanda,takanda kendisi ise ve İstanbulda tanınmış bir firma ise 450tl deyip el sıkışın bence.

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Ürünü satanda montaj yapanda kendisi.Tuzlada bir firma.Hertz dsk almış olsam ve ses memnun etmese (anfi ihtiyacı olulsa )sanırım anfi takviyesi ile bu hoparlörlerden verim alınır ?

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
Ses sistemini değiştirdim.Baya bir gaza geldim yapmışken anfili olsun derken baya bir masraf yaptım.

Outdoorlarda ön tizler dolu.Kapılardaki hoparlörler 16" .Sanırım 2013 modellerde 13.5" miş.

Ön midler ve 4 kapı hoparlörler değişti.Anfi takıldı ve bagaja subwoofer takıldı.Aslında niyetim yoktu ama sonradan yapmışken bir kere yapayım dedim ve kullanmaya başladım.
1koAPA.jpg
[/URL]
7bLGm5.jpg
[/URL] [/IMG]

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürünü satanda montaj yapanda kendisi.Tuzlada bir firma.Hertz dsk almış olsam ve ses memnun etmese (anfi ihtiyacı olulsa )sanırım anfi takviyesi ile bu hoparlörlerden verim alınır ?

alıntıyı resimli olan kısıma yapacaktımda olmadı buna yapmak zorunda kaldım :)

öncellikle hayırlı uğurlu olsun üstadım.

ne marka model anfi taktın, hoparlörler ne marka? anfiyi nereye koydun koltuğun altına koyduysan ısınmaması konusunda dikkatli ol.

nasıl sonuçtan memnunmsun?

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul
alıntıyı resimli olan kısıma yapacaktımda olmadı buna yapmak zorunda kaldım :)

öncellikle hayırlı uğurlu olsun üstadım.

ne marka model anfi taktın, hoparlörler ne marka? anfiyi nereye koydun koltuğun altına koyduysan ısınmaması konusunda dikkatli ol.

nasıl sonuçtan memnunmsun?

Hocam teşekkür ederim.
Macoustic M4
Stroker SX6502 ( Önde 2 twiter ve 4 adet kapı kolonlar )
Codance Deck Dönüştürücü
Pyle 8" Subwoofer

Anfiyi şoför yan koltuk altına koydular. Isınma durumunu söyledim sıkıntı olmayaccağını söyledi arkadaşlar.Sonuç bana yeterde artar bile :)
Anfi olmayacaktı ama belli bir süre sonra sadece hoparlör seni kesmeyecek dedi uygulayan arkadaşlar .Hatta Subwoofer'ı bagajda yer kaplamasını istemediğimden depo veya diğer yan kısmı delip yerleştirmek için bakıcam dedi .Ancak sığamayacağından olmadı. Bagajı dolduracağın zaman çıkarır kenara koyarsın dedi her zamanda bagaj dolu kullanmadığımdan hadi olsun dedim :)
Şuan bir sıkıntı yok .

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam teşekkür ederim.
Macoustic M4
Stroker SX6502 ( Önde 2 twiter ve 4 adet kapı kolonlar )
Codance Deck Dönüştürücü
Pyle 8" Subwoofer

Anfiyi şoför yan koltuk altına koydular. Isınma durumunu söyledim sıkıntı olmayaccağını söyledi arkadaşlar.Sonuç bana yeterde artar bile :)
Anfi olmayacaktı ama belli bir süre sonra sadece hoparlör seni kesmeyecek dedi uygulayan arkadaşlar .Hatta Subwoofer'ı bagajda yer kaplamasını istemediğimden depo veya diğer yan kısmı delip yerleştirmek için bakıcam dedi .Ancak sığamayacağından olmadı. Bagajı dolduracağın zaman çıkarır kenara koyarsın dedi her zamanda bagaj dolu kullanmadığımdan hadi olsun dedim :)
Şuan bir sıkıntı yok .

çok sevindim,Güle güle kullanın

thetuzla

Süper Moderator
34-İstanbul