Captur Xenon veya Led Uygulaması

ahmetgeenc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar;

Captur aracım için xenon veya led far düşünüyorum. Araçlarımızda default mercek var biliyorsunuz. Bunlara xenon taktırmak istiyorum. Sizce nasıl olur mercek olduğu için önden giden ve karşıdan gelen aracı rahatsız etmez. Dışarıdan görüntüsü çok mu abez durur görüş performansı halojene göre daha mu kötü olur. Led taktırsak nasıl olur onun hakkında bi fikrim yok. Kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Model olarakta f/p oranı yüksek bir model istiyorum. Yani çok pahalı olmayan performansı da iyi ortalama olan bir şey. Teşekkürler.

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende mercek far var parklar led kızlarda xenon var hem daha iyi oluyor hemde karşıdan gelenin gözünü yormuyor

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar;

Captur aracım için xenon veya led far düşünüyorum. Araçlarımızda default mercek var biliyorsunuz. Bunlara xenon taktırmak istiyorum. Sizce nasıl olur mercek olduğu için önden giden ve karşıdan gelen aracı rahatsız etmez. Dışarıdan görüntüsü çok mu abez durur görüş performansı halojene göre daha mu kötü olur. Led taktırsak nasıl olur onun hakkında bi fikrim yok. Kullanan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Model olarakta f/p oranı yüksek bir model istiyorum. Yani çok pahalı olmayan performansı da iyi ortalama olan bir şey. Teşekkürler.

youtubede böyle bir çalışma var

https://www.youtube.com/watch?v=n_8BGlIPM_8

yapan kişi bahçelievlerde ömer usta. işçiliği iyidir.

Kayaozden

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süpermiş bee

capturxenon

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
arkadaşın youtube den paylaştığı araç bana ait gerçekten çok güzel ömer usta bu konuda iyidir kaliteli işçilik mükemmel sonuç tavsiye ederim :silah

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur. Ben zaten benim aracım demedim :) sadece youtube'de gördüm ve ustayı bende çok iyi tanıyorum. İşçiliğide iyidir sonrasıda...

arkadaşın youtube den paylaştığı araç bana ait gerçekten çok güzel ömer usta bu konuda iyidir kaliteli işçilik mükemmel sonuç tavsiye ederim :silah

athırsızı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı aldıgımda xenon vardı üzerinde maalesef besleme beyninini yakmıs iyi bir marka oldugu halde garanti ile servisten halletttim ama sarı ampülleri taktım kör gibi gidiyorum bu sefer led xenon düşşünüyorum deneyen kullanan varmı ve birde montajı kolaymıdır ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı aldıgımda xenon vardı üzerinde maalesef besleme beyninini yakmıs iyi bir marka oldugu halde garanti ile servisten halletttim ama sarı ampülleri taktım kör gibi gidiyorum bu sefer led xenon düşşünüyorum deneyen kullanan varmı ve birde montajı kolaymıdır ?

Ledlerden oldum olası uzak durmusumdur. Bir bi xenon değil en babası. Ama ille de led almak isterseniz özellikle ışığı doğrudan beyaz olmasın beywz mavi karışımı olanlar var onlara bakın. Bir de imkan varsa mutlaka deneyin. Gece led aydınlatmaları yeterli düzeyde oluyor ama menzilleri kısa. Diğer yandan yağmurlu havada görüş sıfır. Otoban aydınlatmaları olduğu yerde yine elle tutulur aydınlatma vermiyor. Bakınca güzel duruyor mu güzel. Siz önümü görmek icin alacağım diyorsanız xenonlara da bakın bence.

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın.

iMessage : tanseler@me.com
Twitter : @tanseler

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaklasik 1 haftadir led xenon ampul kullaniyorum..hicbir sikinti yok, ne yagmurda ne otobanda ne surda ne burda? Mercekli fariniz varsa tavsiye ederim..sislere de led ampul takin yagmurda actiginizda sahane oluyor Paraniz coksa komple fari bi xenon yapin..ama deger mi degmez..ledler is goruyor..