Carplay USB Dongle

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet.Sanırım öyle olacak.Denemek lazım.

Sizin usb portu değiştirdiğiniz ve çalışan araçta bu tepkileri veriyormuydu. Usb cihazının fiyatı malum epey var taktık olmadı bide elimizde patlamasıda mümkün o yüzden emin olmaya çalışıyorum hocam kusura bakmayın çok soru soruyorum ama

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sizin usb portu deÄŸiÅŸtirdiÄŸiniz ve çalışan araçta bu tepkileri veriyormuydu. Usb cihazının fiyatı malum epey var taktık olmadı bide elimizde patlamasıda mümkün o yüzden emin olmaya çalışıyorum hocam kusura bakmayın çok soru soruyorum ama

Estağfurullah.O yüzden denemeden emin olmayız.Varsa bir arkadaşınızın aracı ile değiştirip denemenizi tavsiye ederim.Ya da en azından kendi usb'nizin parça numarasını kontrol edip uyumu olup olmadığını görün.

trioagentur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu alet Rlink2 de CARPLAY mevcut ise kablosuz olarak Wlan ve Blutooth üzerinden CARPLAY calisir, ben aldim kullaniyorum, Bendeki bu: carplay2air.com

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu alet Rlink2 de CARPLAY mevcut ise kablosuz olarak Wlan ve Blutooth üzerinden CARPLAY calisir, ben aldim kullaniyorum, Bendeki bu: carplay2air.com

Merhaba aracınız kaç model ve usb den bağlanamıyormuydu Kablo ike

trioagentur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba aracınız kaç model ve usb den baÄŸlanamıyormuydu Kablo ike

2019, CARPLAY ve AA Rlink2 de fabrikadan mevcut Kablo ile baglanti var bu alet sayesinde Kablosuz baglanti oluyor. ( yukarida yazmisdim. Wlan görevini görmekde bu alet. bilindigi gibi CARPLAY ve AA kablosuz calismasi icin cihazin Wlan cikisi olmasi gerek)

ARACINIZDA USB üzerinden Carplay calismiyorsa bu tür cihazlar isinize yaramaz!

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2019, CARPLAY ve AA Rlink2 de fabrikadan mevcut Kablo ile baglanti var bu alet sayesinde Kablosuz baglanti oluyor. ( yukarida yazmisdim. Wlan görevini görmekde bu alet. bilindigi gibi CARPLAY ve AA kablosuz calismasi icin cihazin Wlan cikisi olmasi gerek)

ARACINIZDA USB üzerinden Carplay calismiyorsa bu tür cihazlar isinize yaramaz!

Hocam biz önce bi kablolu bağlanabilsek kablosuza gerek yok zaten. Siz yazınca bende bu cihaz sayesinde bağlandınız sandım.