Cenaze konvoyunda feci kaza!

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ölenlere Allahtan rahmet ailelere de sabır ihsan eylesin Rabbim sağ kalanlara ise acil şifa eylesin rabbim.

renault kötülenecek bir araba değildir. burda abileriminde dediği gibi volvo falan da olsa sonuç aynı olur değişeceğini hiç düşünmüyorum ve aracbu hale geldiğine göre kim bilir tıra kaç km hızla çarptı buda önemli birşey geçenlerde tamircide bir renault gördüm tıra arkadan vurmuş sadece ön tarafta araçta. bir bmw değil ama bir tofaşta değil kıaslamaya böyle bakılmamalı bence kazalarda da sürücülerin suçları olduğunu da unutmayalım

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Gece gece moralman çöktüm resmen :(

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar oncelikle belirtmek isterim ki ben Renault Kullanıcısıyım ve Kalkıp Kötüleyip. bir tek Kimse Almasın Birtek bende oşsun diye yaparım :D . Burda vahim kaza boyutlarını gosteriyor tabikide hangi marka vs olursa olsun çok ciddi bir hasar alır boyle bir kazada fakat sizinde kabul etmenizi buyur gormenizi isterim forumda memolik arkadaşın yaptığı küçük bir kazada karşıdaki aracın nerdeyde hasarı yok denilcek kadar azken memolik arkadaşın arabasında zarar %10-20 arası çıktı ki buda en büyük. Örnektir ben CLio mu alırken çevremde çok dendi nie aldın be olm kağıt gibi alma etme teneke vb bussuru lami cimi edip zava zingoladılar sonuç ne CLio 4 um var .yine forumda kaza yapanarkadaşlar vardı adamın kapısı hafif ezilsede renault aracın tampon vs yerde idi ki ben işte bundan bahsediyorum daha iyi yapılsada duşmese hani . Bu araçları aldın mı sonuçta (kıyaslamıyorum) neyi eksik diyorum yapsalar ya o dediğim markalar gibi sağlam. Neyimiz eksik olurdu ozaman.

eskiadam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah rahmet eylesin, kötü kaza.
Ama Renault kullanıyoruz diye aracı baş tacı etmeyelim. Her araç aynı olurdu diyenler bir daha düşünsün. Aynı sınıfta Mercedes, BMW ve özellikle VOLVO! araçlar Renault markasından çok çok daha iyiler.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Tırın boş ağırlığı bile 15-20 ton.Kimbilir kaç ton yük vardı üzerinde.Yol meyilli.Kafa kafaya giriyorlar.Araçlarımızın ön camına sinek çarptığında nasıl suyu çıkıyorsa bu da öyle bir şey.En sağlam araç bile olsa öyle bir yerine denk gelirki aracı tanınmaz hale getirir.Aşağıdaki araç yakın bir arkadaşımın,park halindeyken Mersin'de şehir içinde yolcu taşıyan İveco M 23 minibüs vurdu.Araç 5.20 D.Buyrun aracın hali.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Mehmet Kuş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar.
bencede aracın kalıtesının bu kazada faktorü tartışılır. çarpıştığın araç senden yüksekse şasi ile yakından uzaktan bağlantın yok. tırın önü dağılmış otomobile çok normal bel üstünde istediğin kadar hava yastığı olsun.. allah korusun hepımızı.. kolay değil. cenaze konvoyunda bir kayıp daha.. allah rahmet eylesin..

furcanoco

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Volvolar saglamlikta cok abartiliyo nedense 1980lerde volvo saglam arabalar yapmis adi saglama cikmis :) gunumuzde araclarin hepsi bi standartta uretilmek zorunda tamam volvonun disi reno kadar dagilmaz di belki ama icindekiler icin sonuc ayni olurdu
Cras testlerde volvonun disinin nasil dagildigini gorebilirsiniz mercedesle karsilastirilirsa mercedes illa belli ediyor kendini ama sorulsa 10 kisiye mercedes mi saglam volvomu diye herkez volvo der :) buda volvonun reklam daki basarisini gosteriyor.
Allah rahmet eylesin ailelerine sabir versin

eskiadam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tırın boş ağırlığı bile 15-20 ton.Kimbilir kaç ton yük vardı üzerinde.Yol meyilli.Kafa kafaya giriyorlar.Araçlarımızın ön camına sinek çarptığında nasıl suyu çıkıyorsa bu da öyle bir şey.En sağlam araç bile olsa öyle bir yerine denk gelirki aracı tanınmaz hale getirir.Aşağıdaki araç yakın bir arkadaşımın,park halindeyken Mersin'de şehir içinde yolcu taşıyan İveco M 23 minibüs vurdu.Araç 5.20 D.Buyrun aracın hali.

Arkadaşlar. Her marka araç kaza anında zarar görür.
Resimlere bakınca yüksek hızla yapılmış bir kaza olduğu ortada. Ama dikkatinizden kaçan büyük bir ayrıntı var.
Aracın iç kesimi, yani insanların oturduğu yer, yani yaşam alanı sapasağlam. Eminim bagajı yok eden bu kazada aracın kapıları açılıp kapanıyordur. Bir daha düşünün...

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizde bilirdik bmw almasını lakin renocuyuz yedik bmw parasını :). Allah cümlemizi kazadan beladan korusun.