Cep telefonumu verir misin?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Evet, bunu aklından geçiren beyler itiraf etsin, lütfen :aytuğ

59766_10151363642342947_552785058_n.jpg

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
hehehehe gerçekten o çantaların içinden neler çıkıyor öyle :D :D

hadi ordan, laf edersiniz, ama çantamız olunca da, cnm şunu da koyuversene, yok burnum aktı selpak versene, yok elim battı ıslak mendil var mı :))) tüm bunlardan dolayı minik çantayla gezme alışkanlığı edindim, huzura kavuştum :D ama iş çantası içinden kedi yavrusu bile çıkabilir o derece hehe

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ah o çantalar ömrümü yedi bikeresinde kafama yemiştim saolsun kız arkadaşım çok acımasızdı.hehe

memo_16

Bilgi Girilmemiş
hadi ordan, laf edersiniz, ama çantamız olunca da, cnm şunu da koyuversene, yok burnum aktı selpak versene, yok elim battı ıslak mendil var mı :))) tüm bunlardan dolayı minik çantayla gezme alışkanlığı edindim, huzura kavuştum :D ama iş çantası içinden kedi yavrusu bile çıkabilir o derece hehe
gerçi o kısmıda doğru şimdi :D :D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim hanım çanta almaz zorla aldırırım cebimdeki telefonu bile ona atarım dışarıda ufak tefek malzemeler alıyoruz onları da çantaya atıyorum elimde bir şey taşımasını hiç sevmem :D

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kesinlikle doğru

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Ah o çantalar ömrümü yedi bikeresinde kafama yemiştim saolsun kız arkadaşım çok acımasızdı.hehe

sanırım bulması uzun sürmüş biraz kıhkıh

gerçi o kısmıda doğru şimdi :D :D

yaa di mi ama :aytuğ

bizim hanım çanta almaz zorla aldırırım cebimdeki telefonu bile ona atarım dışarıda ufak tefek malzemeler alıyoruz onları da çantaya atıyorum elimde bir şey taşımasını hiç sevmem :D

evet, itiraflar dökülüyor bir bir:) şimdi sadece cüzdan, selpak ve telefonların sığdığı çanta ile geziyorum çıktığımızda, ne alırsa mont ceplerine sokuşturuyor ya da kendi taşıyor ıslık noel babanın çuvalı sanki, şunu atıversene, bunu atıversene kamburumuz çıkıyor sonra:)

kesinlikle doğru

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cenker

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım bulması uzun sürmüş biraz kıhkıh

yaa di mi ama :aytuğ

evet, itiraflar dökülüyor bir bir:) şimdi sadece cüzdan, selpak ve telefonların sığdığı çanta ile geziyorum çıktığımızda, ne alırsa mont ceplerine sokuşturuyor ya da kendi taşıyor ıslık noel babanın çuvalı sanki, şunu atıversene, bunu atıversene kamburumuz çıkıyor sonra:)

cenker

sonuna kadar haklısınız sustum hehe

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çanta değilki şimdikilerin kullandıkları bildiğin çuval ya :D kafaya çanta vurma modası varya allah muhafaza bunları bi indirseler komaya falan sokmaz direk öldürür:D