Cep telefonumu verir misin?

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buda benden olsun :eek:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O çantada bir ben yokum... :D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir kere kesin çikolata veya şeker olur, arada kurcalarım:)
aslında güzel bişey, bende de küçük bir çanta var, içine cebimden taşan şeyleri koyarım, rahat bir nefes alırım.
bunlara ek bir de arabanın arkasında alet çantam var, tüm acil işlerde, yolda kalmalarda, Allah göstermesin kazalarda,böcek ısırmalarında vs.. işe yarayabilecek ilaçlar, bantlar alet çantamda bulunur. tam tedbirli ve teşisatlı olduğum için yanımdakilere güven veririm bu konuda. misal hayatında hiç bir uzun yolculukta uyuyamayan bir arkadaşım benim yanımda horul horul uyumuştur:)

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D geçen kızın birinin caddede çantası döküldü :D yanlışlıkla trafigi kapattılar yarım saat toplasın die o derece :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bir kere kesin çikolata veya şeker olur, arada kurcalarım:)
aslında güzel bişey, bende de küçük bir çanta var, içine cebimden taşan şeyleri koyarım, rahat bir nefes alırım.
bunlara ek bir de arabanın arkasında alet çantam var, tüm acil işlerde, yolda kalmalarda, Allah göstermesin kazalarda,böcek ısırmalarında vs.. işe yarayabilecek ilaçlar, bantlar alet çantamda bulunur. tam tedbirli ve teşisatlı olduğum için yanımdakilere güven veririm bu konuda. misal hayatında hiç bir uzun yolculukta uyuyamayan bir arkadaşım benim yanımda horul horul uyumuştur:)

temkinli olmak iyidir:D her ne kadar artık iş ve özel durumlar dışında minik çantayla gezsem de, o fermuarlı minnacık cebinin içine : kahve kreması, splenda, nivea lip stick, toka, gereken ve gerekebilecek ilaçlardan 2 şer tane içeren mini poşet ve tabii artık araba anahtarını da sığdırmayı başarıyorum :aytuğ

:D geçen kızın birinin caddede çantası döküldü :D yanlışlıkla trafigi kapattılar yarım saat toplasın die o derece :D

bana hiç abartı gibi gelmedi nedense, anca toplanır hehe

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bibergazı bile çıkan çanta biliyorum :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bibergazı bile çıkan çanta biliyorum :D

onun bilelik bir yönü yok ki, şok cihazı gibi kendini korumak için yanında taşıyan çok gördüm, yasal olsa ben de alırdım yani biz kadınların çektiğini biz biliyoruz tabii :) benim bile anlam veremediğim omuz çantasında ayakkabı taşıyanlar :D