Cepten İnternet !

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hangi GSM Sirketi Tavsiye Edilir Arkadaslar Cepten Net İcin
Hattim Vodafone Yurt Disi Muhabbetinden
Lakin Net Olayindan Dolayi Sogudum
Cepnet Abonesi Olmustum 500 Mb Kotali
Kota Dolunca Dusuk Hiz Yine Devam Ediyordu
Gecen Super İnternet 1 Gb Var Diye Aradilar
Ona Gectim Kota Dolunca Hiz 1 Kbps Dusuyormus
İptal Edip Cepnete Geri Doneyim Dedim
Vay Efendim O Yeni Kullaniciya Kapanmis
E Ne Yapacam Dedim İlave Kota Alirsiniz Diyorlar
Yazik Dedim Kurumsal Firma Kimligiyle İnsanlari Kandiriyorsunuz
Uygun Fiyatli Kota Dolsada Dusuk Hiz Baglansa Yeter
Varmi Oneri Tavsiye Ben Bakamiyorum Siz Yardimci Olun Bari

19bao07

Bilgi Girilmemiş
vodafone da sınırsız aylık 14 lira degılmıydı abı zaten.ılk ay 7 sonrakı aylar 14 lıra. o degıl sanırım senın soyledıgın ? ben de onu almayı dusunuyorum ama , benı de bılgılendırırsen sevınırım abı ;)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bilgilensem iyi olur . Yeni telefon aldım bütün hattımda ki tüm param gitti .

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben vodafone genc avantaj ekstra tarifesini kullanıyorum 500mb net var bana yetiyor :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Cepnet Uygundu Fiyati Bilemiyecem De 500 MB Kota Dolsada 128 K İle Baglaniyordu Forumda Cirit Atiyordum Aradilar Bende 1 Gb Olsun Madem Dedim Ama Yuzde 80 Kota Doldu Diye Mesaj Geldi Hiz 1 K Ya Dusecekmis Bende Aradim Cepnete Geri Alin Diye O Tarife Yeni Kullaniciya Kapali Dediler Mail Yazdim Buna Dair Bakalim Ne Diyecekler Operator Degisecem Olmadi

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz. Mobil İnternet Paketleri Mevcut Aylık Cepnet kullanıcılarımız Cepnet paketlerini iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilirler.

vodafonun sitesinden alıntı. cepnetten çıkıs yapmasaydınız iyimiş

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Aylık Cepnet Paketi 01.11.2011 tarihi itibariyle yeni abone alımına kapanmıştır. Aylık CepNet tarifemiz yerini 10 MB'dan 8 GB'a kadar her türlü İHTİYACA GÖRE YENİ MOBİL İNTERNET PAKETLERİMİZE bıraktı. Yeni paketlerimiz ile, mobil internet keyfini hız sınırı olmadan çıkarabilirsiniz. Mobil İnternet Paketleri Mevcut Aylık Cepnet kullanıcılarımız Cepnet paketlerini iptal etmedikleri sürece kullanmaya devam edebilirler.
vodafonun sitesinden alıntı. cepnetten çıkıs yapmasaydınız iyimiş

Kandirdilar İste Tam Anlamadan Evet Dedik Zarar Ettik
Amac Uyanik Toplum Olsun Kanmasin Beni Bile Faka Bastirdilar Neticede Helal Olsun Arayan Arkadasa

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sec konus sec mesajlas sec baglan paketleri aveada cok memnunum sec konusla 1000 dk aliyorum her ay 5000 sms hediyesi var 35 Tl sec baglan alirsan 10 tl sinirsiz internet veriyor avea ilk 1 gb den sonra hiz dusuyor ama baglanmaya devam ediyorsunuz ... Avea faturaliya gecmek sart hat tasima veya kontorluden faturaliya gecis kosulu var

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sec konus sec mesajlas sec baglan paketleri aveada cok memnunum sec konusla 1000 dk aliyorum her ay 5000 sms hediyesi var 35 Tl sec baglan alirsan 10 tl sinirsiz internet veriyor avea ilk 1 gb den sonra hiz dusuyor ama baglanmaya devam ediyorsunuz ... Avea faturaliya gecmek sart hat tasima veya kontorluden faturaliya gecis kosulu var

Aveaya Gecelim O Zaman Bu Faturali Vodafoneyi Oraya Tasiyayim 10 Tl Ye 1 Gb Sinirsiz İyiymis Kota Dolunca Baglanti Hizi Ne Acaba 128 Olsa Bana Yeter Da

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aveaya Gecelim O Zaman Bu Faturali Vodafoneyi Oraya Tasiyayim 10 Tl Ye 1 Gb Sinirsiz İyiymis Kota Dolunca Baglanti Hizi Ne Acaba 128 Olsa Bana Yeter Da
:eyv 128 kbps :) iyibi arastir ama vododan once aavea kontorlu sonra faturaliya gecmen gerekebilir en kontorluden faturaya gectim oldu bi arastir

Taahhud verirsen dedigim 1000 dk 35 yerine 30 Tl ben taahhut vermedim 35 oduyrum 500 dk ya dusurecektm dakkayi gecis kampanyasinda oldugum icin 35 Tl 1000 dk kullaniyosn dediler yoksa 500 dk zaten 35 Tl