Cepten İnternet !

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ben turkcell'de 250 mb 9 tl ye kullanıyorum yeni bir zam gelmediyse.
Kandirdilar İste Tam Anlamadan Evet Dedik Zarar Ettik
Amac Uyanik Toplum Olsun Kanmasin Beni Bile Faka Bastirdilar Neticede Helal Olsun Arayan Arkadasa

Yani Cepnet İse Sakin İptal Etme Yeni Uye Almiyormus Cepnet Tarifesi İs Degil

telekom'un oyunuydu bu ne zamandır, hala deniyorlar. standart hat kullanıyorum, bir kere arayıp avantaj bilmem nelerini anlattılar, hemen onay istediler, internette çok şikayet okuduğum için artık adın çiğdem deseler adımı kontrol edeceğim:) sonra tarife ücretlerini hesapladım bana avantajlı gelmeyecek derkeeen, standart hatta yeni abone alınmadığını yani aynı bu durum gibi bırakırsam bir daha dönemeyeceğimi anladım. bu olay birkaç sene önce oldu ve 6-7 ayda bir aynı şeyi deniyorlar, ben de tak tak sayıyorum böyle böyle diye iyi günler bile demeden telefonu kapatıyorlar:D

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi avea kullanıyorum yalnız aveanın çekmeme gibi bir problemi oluyor arada , 2000 mesaj sınırsız internet 2gb kadar yüksek hız,500 her yöne dakika , 35 lira

tozgenc61

Tunahan ÖZGENÇ-Trabzon,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Avea seç paketini kullanıyorum her yöne 500 dk. 5000 sms 1gb internet ( 1 gb aşınca hız yavaşlıyor ama yeterli ) 12 ay taahütle aylık faturam 20 tl :)

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Avea çağrı merkezinden yeni istifa etmiş birisi olarak bildireyim ki aveanın çekim problemi var. :D
Numara taşıma yoluyla gelince seç tarifeleri uygun oluyor. Her yöne 500dk 20 tl her yöne 1000dk 30tl taahhüt verildiği zaman. 10 tl ye 5000 sms ve 10 tl ye sınırsız internet alabiliyorsn. İnternet hızı 1 gb kullanımdan sonra 96ya düşüyor. Çekim problemi dışında fena bir rakam değil aslında. Geçenlerde, kocaelinin göbeğinde çekmiyor diye şikayet almıştım.

Cepnet Uygundu Fiyati Bilemiyecem De 500 MB Kota Dolsada 128 K İle Baglaniyordu Forumda Cirit Atiyordum Aradilar Bende 1 Gb Olsun Madem Dedim Ama Yuzde 80 Kota Doldu Diye Mesaj Geldi Hiz 1 K Ya Dusecekmis Bende Aradim Cepnete Geri Alin Diye O Tarife Yeni Kullaniciya Kapali Dediler Mail Yazdim Buna Dair Bakalim Ne Diyecekler Operator Degisecem Olmadi

Abi bu mailden olumlu yanıt geleceğini zannetmiyorum. Bizde, hattımızı iptal edeceğiz deyince indirim vs. sunulması için hat iptal birimine aktarılıyordu. Ücretsiz veya yarı fiyatlı olarak internet tanımlayabilirler belki. Gerçi vodafonenin işleyişini bilmiyorum.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Maile Binaen 5 GB İnternet 1000 Dk Her Yone 1000 De SMS Verdiler Aradilar Sabahdan

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aldığım Telefonun eksiklikleri gitsin diye , günlük net yaptım 15 dakkada adil kotayı doldurdum hehe hehe
Şimdi adobe air indiriyorum :D